Норды Герои Севера обзор онлайн ігри, іграти

Норды Герои Севера обзор онлайн ігри, іграти

Норди герої півночі нова онлайн стратегія

Крута браузерна ігра новинка 2015 з приголомшливою якістю графіки, що не поступається клієнтським аналогам. Створена відомою компанією Plarium, якій належать такі шедеври як Війни престолів і Правила війни.

Розробники постаралися створити для своєї ігри якусь передісторію. Дія відбувається на засніжених рівнинах континенту Нордхейм. Тут здавна були орки, ельфи і люди (яких тут банально називають «нордами»). Вони постійно ворогували один з одним, проте в один момент у них з'явився спільний ворог – Снігова Королева з легіонами мерців. Старим ворогам довелося забути про образи і об'єднатися проти смертельної небезпеки.

Норды Герої півночі скриншот

Як і в багатьох інших багатокористувацьких онлайн стратегіях, вам належить взяти під своє керівництво ціле місто. Для початку необхідно провести будівельні роботи і налагодити місцеву інфраструктуру. Тому зводимо видобувні будівлі (шахти, ферми), потім будуємо грибний сад, хатину рибалок і, звичайно ж, пивоварню (куди суворим нордам без кухля доброго пива?). Наш містечко росте і розвивається, і йому незабаром буде потрібно хороша армія. Адже кругом ходить нежить, та й сусіди налаштовані не надто дружелюбно.

Для того, щоб провести оренду військ, необхідно укласти угоди. Це місцевий аналог досліджень. Само собою, угода укладається не відразу, а протягом деякого часу. Потроху ваша армія починає обростати новими видами юнітів. На оренду юнітів також витрачатися час, тому не слід думати, що протягом декількох хвилин ви станете власником кількох легіонів. Бої тут проходять в автоматичному режимі. Просто надсилайте своє військо на вороже поселення і дивіться підсумковий звіт. Гравцям доступно кілька видів боїв: атаки на NPC (лігва монстрів, табори розбійників і т. д.), пригоди (де потрібно виконувати прості місії) і, нарешті, атаки на поселення.

Норды Герої півночі фото

Ось з атаками на поселення слід бути обережніше т. к., вони належать таким гравцям, як і ви. Тому атаки на поселення відкладіть до тих пір, поки у вас під командуванням не виявиться потужна і велика армія. Варто відзначити, що вашої армією командує герой. Цей персонаж здатний збирати досвід, а також вибивати різні артефакти, які ви можете витрачати на прокачування і поліпшення вашої армії.

Норды Герої півночі видео обзор

В цілому, ігра Норды Герої півночі є інноваційним проектом в плані графіки. Це добротна стратегія, яка орієнтована на будівництво бази і створення армії. Якщо вам подобається жанр браузерних RTS, то ця ігра вас явно порадує.

Офіційний сайт Норды Герої півночі: http://nordy-geroi-severa/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar