Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера

Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера

Лучший шутер Поінт Бланк

Шутер в стилі Counter-Strike, що з'явився на просторах російського інтернету в 2009 році. Основною родзинкою цього проекту є величезна кількість різних режимів, зброї, локацій і навіть професій. З його появою відома CS обзавелася гідним суперником, так як готова була запропонувати лише стандартні можливості, якими вже нікого не здивуєш.

Наприклад, замість банальної купівлі зброї перед боєм, геймерам пропонувалося виконати цікаві місії, заробити очки і придбати абсолютно будь-яку гармату. Тих, кого не цікавлять перестрілки з штучним інтелектом, можуть відвідати ігровий магазин і за реальні гроші купити все що завгодно.

Як і в будь-яких онлайн шутерах вас чекають командні битви, стінка на стінку, протистояння, захоплення точки і багато іншого. Єдиним режимом, який виділяє цю ігру від інших, є «Втеча». Тут вам належить іграти найманцем або ж гігантським динозавром. Родзинка полягає в тому, що у людей немає зброї, а, щоб вижити потрібно дістатися до безпечного місця, але не думайте, що динозавр дозволить вам це зробити.

Наступною відмінною рисою є прокачування, яку не часто можна зустріти в подібних жанрах. Виконуючи місії і борючись з іншими гравцями, ви будете отримувати досвід, завдяки якому зможете стати штурмовиком, бійцем, бувалим або ж солдатом-інженером. Відрізняються вони зброєю, наприклад, вибравши бувалого, зможете стріляти з класних снайперських гвинтівок. Прокачавши будь-який клас до максимуму, ви відкриєте доступ до червоного берету, який значно збільшить швидкість перезарядки, а головне захистить від пострілів в голову.

На відміну від інших клієнтських ігор, ігра ідеально оптимізована, а значить вам не потрібно володіти надпотужним комп'ютером. Якщо у вас немає досвіду в шутерах, не варто турбуватися так як управління настільки просте що з ним впорається навіть новачок. Ну, а потрапивши на поле бою, вас чекають динамічні перестрілки за участю десятків гравців.

Point Blank видео обзор

Великим плюсом Point Blank є можливість самому вибрати ким ви хочете стати. Головне те, що, збільшуючи свій потенціал ви знайдете нові навички, екіпіровку і, звичайно ж, вірних друзів. Якщо ви довгі роки іграли в Counter-Strike, але йому просто вже нічим вас здивувати, а ви жадаєте нових вражень, Поінт Бланк- це шикарна заміна застарілого шутеру.

Офіційний сайт Point Blank: http://pointblank.ru

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar