Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно

Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно

Онлайн стратегія Княжі війни

У браузерної стратегії Khan Wars "Княжі війни" ми побачимо Середньовіччя, яке роздирали міжусобиці і ворожнеча князів. Середньовічні війни в Європі і на Русі - окремий пласт культури, який нарешті знайшов своє відображення в ігрі "Княжі війни". Назва ігри вимовляється як "Хан ворс", якщо раптом Ви не любитель англійського.

Насамперед гравцеві запропонують на вибір народ, який ми і очолимо. Найпростішими в управлінні є Візантійці, Вікінги і Бритти. Також доступні і інші народності: це Русичі, Франки, Литвини, Германці, Араби, Болгари, Перси, Іберійці і Монголи, але управляти ними трохи складніше.

Шанувальники браузерних стратегічних ігор з покроковими боями легко освоять інтерфейс Княжих воєн онлайн. Якщо говорити про схожість, то найбільше ігра схожа на відомі Travian і Імперію онлайн.

Починаємо ми свою "кар'єру" князя в невеликому місті, яке згодом стане потужною фортецею. Гравець може будувати різні ферми, рудники, будинки для своїх вірнопідданих, а також різноманітні майстерні. У меню завжди можна перейти до карти армії, світу, поштою або клану.

Розвиток в Khan Wars ru стандартно - починаємо з невеликої кількості каменю, отримуючи по ходу ігри підказки від книги з завданнями. Дотримуючись її вказівкам, ми зможемо отримувати різні нагороди. Перше завдання - огородження міста від ворогів, економічні турботи і споруда видобувних рудників, а також робота з населенням. Трохи пізніше нам стануть доступні тренування воїнів казармах, а значить, можна йти в бій!

Набіги сусідських князів з метою пограбувати Ваше князівство невдовзі стануть нормою. Тому життєво важливо мати підготовлену армію. Коли в чистому полі бореться 2 армії, часто перемагає та, у якої є досвідчений полководець, що дає військам різні аури і деякі бонуси.

Будемо чесні - крім бойових битв, Княжі війни онлайн ігра нічим особливо не виділяється. Зі спокійним серцем ставимо ігрі тверду четвірку.

До фішках ігри можна віднести постійний розвиток: видобуток всіх ресурсів і будівництво так чи інакше спрямовані на створення потужної армії з подальшим захистом від агресорів і нападом на сусідські землі.

Протягом всієї ігри нам належить робити героїчні походи, корисні прибирання, зухвалі напади і багато іншого, що принесе нам і нашому князівства користь. Ми співпрацюватимемо з іншими гравцями з економічних причин, розвивати торгівлю, патрулювати армію, займатися шпигунством, підтримувати бойових товаришів у важку хвилину і т.д.

Khan Wars видео обзор

Непогана графіка як для браузерної стратегії, захоплюючі битви, розвиток персонажів, різне будівництво разом із здобиччю і накопиченням ресурсів - все це і навіть більше Ви знайдете в ігрі Khan Wars. Успіхів!

Офіційний сайт Khan Wars: http://khan-wars.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar