Імперія Онлайн 2: Великі Люди - онлайн стратегія, іграти, реєстрація

Імперія Онлайн 2: Великі Люди - онлайн стратегія, іграти, реєстрація

Імперія Онлайн 2 середньовічня стратегія

Imperia Online 2 - продовження знаменитої стратегії Імперія Онлайн, в якому гравцям пропонується приміряти на себе мантію середньовічного правителя і перетворити своє село на процвітаюче колоніальну державу. Паралельно з приміркою мантії доведеться по черзі змінювати на голові корону і військовий шолом, оскільки без війни в ігрі розвиватися можна, але складно. Та й нудно якось сидіти і рахувати гроші від торгівлі або робити з своєї імперії культурний центр, коли навколо дзвенить сталь, ллється кров і вирує вир війни між великими альянсами гравців. 

Будівництво держави в Імперія Онлайн 2 має цілий ряд особливостей. Розширення кордонів імперії можливо не тільки банальним наїздом з використанням гостро заточених засобів переконання, а й мирним способом, а точніше, купівлею вассальской земель і будівництва там колоніальних володінь.

Не менш важливий мир і всередині самої держави. Готуйтеся постійно косити оком на лічильник рівня щастя, який нависає над вами як дамоклів меч і при будь-якому зручному випадку включає у місцевого населення «майдан-мод». 

Імперія Онлайн 2 скриншот

Юніти в Imperia Online 2 діляться на три типи: звичайні городяни, військові та великі люди, які очолюють династію. З першим все зрозуміло - ці хлопці приречені вічно виконувати будь-які ваші забаганки і працювати в поті чола на благо держави. Військові, такі як копейщики, лучники, кавалеристи, здатні вогнем і мечем донести вашу волю найближчим сусідам. Ну а великі люди виконують управлінські функції і займаються такою важливою справою, як продовження династії. Будучи імператором (який далеко не вічний і якого можуть запросто прирізати в якому-небудь поході), вам доведеться укладати династичні шлюби і стежити за тим, щоб на чолі відомств стояли потрібні люди. 

Імперія Онлайн 2 видео обзор

У порівнянні з першою частиною, ігра Імперія Онлайн 2 знайшла більш прогресивний старт, контрастнішу графіку, а також кілька спрощень, які явно пішли ігрі на користь. Наприклад, тут запросто можна піти спати, не боячись, що вашу армію за цей час рознесуть вщент недружні сусіди. В іншому Imperia Online 2 пропонує все той же неквапливий і вдумливий геймплей, в рамках якого гравцям доводиться в рівній мірі приділяти увагу війні, економіці, культурному розвитку і дипломатії.

Офіційний сайт Імперія Онлайн 2: http://imperiaonline2.rbkgames.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar