Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація

Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація

Бездна браузерна онлайн ігра

Поява чергової браузерної ММО-рпг вже давно не викликає особливого ажіотажу. Особливо, якщо це класична фентезійна екшн-рпг. Але ігра Бездна онлайн, яку ми і будемо розглядати, все ж виділяється серед більшості подібних проектів.

Почнемо з того, що тут дійсно красива графіка з добре опрацьованими персонажами і пейзажами. Ніяких нервових рухів, таких характерних для браузерних ігор, і дуже цікавий стиль, характерний для кращих старих рпг. Саме, нічого спільного з настільки популярною зараз корейсько-китайським рисуванням, ніяких формально одягнутих дам і іншої мішури. Все дуже красиво, приємно і радує око - втім, запустіть ігру і переконайтеся в цьому самі.

На одній тільки графіці гідності ігри не закінчуються. Класичний і звичний геймплей, непогано поданий сюжет і якісна озвучка - все це в одному проекті. Загалом, Безодню можна рекомендувати всім любителям якісних рольових ігор. І на цьому ми закінчуємо зі вступом і переходимо власне до огляду.

Лікнеп для Вибраних

Немає особливого сенсу описувати геймплей Безодні. Класичний екшн-рпг з усіма основними особливостями.

Якщо ви іграли в WoW, Lineage, Diablo або які-небудь ще подібні ігри - як удома ви тут миттєво. Втім, перші кілька завдань в ігрі зроблені навчальними, і пояснюють абсолютно всі основні моменти геймплея.

Всі головні елементи тут цілком звичні. Є здоров'я і є мана. Здоров'я витрачається в бою і поповнюється лікувальним зіллям і іншими способами, на зразок цілющих заклинань. Мана витрачається на застосування навичок. У кожного вміння є кулдаун - час на перезарядку після застосування, протягом якого ви не зможете використовувати даний навик. Загалом, все як за підручником.

Класів тут три, і вони також напевно знайомі всім любителям рпг - це Воїн, Жрець і Маг.

Воїн - найміцніший боєць. Особливої ​​шкоди не завдає, але зате у нього найвища живучисть серед всіх інших героїв. Бореться, в основному, в ближньому бою.

Слідом йде Жрець. Цей персонаж вміє лікувати союзників, але також і непогано б'ється. Вміє битися і в ближньому бою (для цього у нього є страхітливий молот), і на дальній дистанції (деякі його навички діють на відстані).

І, нарешті, Маг. Відрізняється найбільш тендітним здоров'ям і найслабшим захистом, але при цьому завдає найвищої шкоди.

Для кожного з класів можна вибрати стать - це вибір на проходження або силу героя ніяк не впливає, і залежить виключно від ваших уподобань.

Сюжет в ігрі цікавий, в першу чергу, своє подачею. Сама історія досить стандартна - по всьому світу почали відкриватися портали і з них полізли армії демонів. І хто їх повинен зупинити? Так, саме ви, Обраний. Що радує, сюжет подається з гумором і без зайвого пафосу. Чого тільки варті заяви персонажів про те, що «Вибрані» з'являються натовпами, і що особисто ви особливої ​​довіри у них не викликаєте. Крім того, дехто відкрито сумнівається в нормальності того мага, який напророкував всім про вашу «обраності». Ніяких заяв про те, що тільки ви можете врятувати цей світ і іншої нісенітниці в тому ж дусі - свою винятковість вам ще тільки належить довести.

Як і в багатьох інших ММО, тут є багато інших занять крім сюжетної лінії. Є полювання на Світових Босів, на яку можна відправлятися тільки в добре спорядженої групі, є різні підземелля, які також розраховані на групове проходження, і є ПВП. Про бої «Гравець проти Гравця» ми поговоримо окремо. Справа в тому, що тут є класична Арена до певних правил ведення бою і нагородою за перемогу. Цілком собі типове групове ПВП, в якому ви берете участь лише тоді, коли готові до бою. Але крім того тут є і вільний ПВП. Тобто, починаючи з певного рівня в певних зонах на вас може напасти будь-який бажаючий. Тому, не залишайте персонажа без нагляду, інакше це може дуже неприємно для вас закінчиться.

Ігра Бездна вийшла дуже непогана, і повинна зацікавити всіх любителів хороших рпг. Особливо це стосується «ветеранів» жанру, тих, хто пам'ятає класичні синглові рпг кінця 90-х, початку 2000-х - Безодня напевно нагадає їм про ці проекти.

Видео обзор ігри Бездна

Тут є і звичний геймплей (до слова, кнопка G включає автоматичний режим, але не користуйтеся нею надто часто - в зоні вільного ПВП це загрожує), і досить симпатична графіка, і добре поданий сюжет. Що ще має порадувати всіх тих, кому подобаються браузеркі - вся ігра зроблена під Флеш (Macromedia Flash), а тому ніяких особливих вимог до комп'ютера не пред'являє. Вантажиться все дуже швидко, анімації завжди дуже плавні, і лагів не спостерігається навіть на найслабкіших машинах.

Загалом, проект дуже навіть придатний. Тому - вперед, Обрані!

Офіційний сайт Бездна: https://espritgames.ru/abyss/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar