Aion обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Aion обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Айон крута мморпг ігра

Клієнтська MMORPG, яка перенесе вас в фантастичний світ Атрею, створений могутнім Богом. Завдяки вежі вічності дві раси жили в мирі та злагоді до тих пір, поки грізні створення Балаури не вирішили підпорядкувати своїй волі весь світ. Так як всі жителі Атреі вважали за краще воювати ніж перетворитися на рабів, їх дії призвели до жахливих наслідків. Колись прекрасний світ розколовся на три частини і з тих пір асмодіани і елійци зненавиділи один одного, а все тому що, одні жили на світлій стороні, а інші були змушені пристосуватися до темного світу.

На відміну від інших MMORPG вам належить побувати в різних куточках фантастичного світу Атрея, а головне насолодитися незабутньою красою пустель, джунглів, древніх руїн, вражаючих споруд і т.д. Крім гарної графіки вас чекають польоти, телепортації на ворожу територію, сутички з древніми балаурами, облоги замків, подорожі по Безодні і це далеко не весь список можливостей.

В незалежності від того, оберете Асмодіаніна або елійця, вас чекають однакові класи: воїн, маг, артист, інженер, слідопит і жрець. На 20-му рівні вам належить вибрати спеціалізацію, яка кардинально змінить можливості того чи іншого персонажа. Наприклад, слідопит може перетворитися в хорошого лучника і професійного вбивцю. Перед тим як зробити вибір, рекомендується ознайомитися зі здібностями, вміннями та переваги, так як одні герої з самого початку володіють неймовірною силою, а інші набувають її після певних досліджень.

Як і в Black Desert, величезне значення буде іграти якісна екіпірування, яке можна створити, вибити з босів або придбати на аукціоні. Якщо ви віддаєте перевагу винищувати ворогів, вирушайте в безодню, так як саме там ви знайдете найкращі речі, які дають бонус до сили атаці проти іншої раси. Ну, а тим геймерам, яким подобається досліджувати підземелля, брати участь в ІНВЕНТАХ, події і виконувати різні квести, рекомендується прокачати професію і створити обладунки та зброю. Так як обмундирування вийде іменним, в подальшому ви зможете похвалитися їм своїм друзям.

Aion видео обзор

В цілому Aion досить-таки незвичайна MMORPG в якій знайдеться місце навіть самому вибагливому гравцеві. Цей світ сповнений загадок і таємниць, розкрити які під силу лише справжнім воїнам. Якщо ви хочете відчути потужний заряд адреналіну, в той момент, коли переступаєте рису і з'являєтеся на ворожій території, потрібно всього лише зареєструватися на сайті і завантажити клієнт. Тому не пропустіть свій шанс, тому що не кожна ігра пропонує такі величезні можливості як айон.

Офіційний сайт Aion: https://ru.4game.com/aion/install/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar