Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно

Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно

Браузерна ігра Народження легенди

Друзі, представляю вам нову, класну, браузерную MMORPG Народження легенди. Назва ігри говорить за себе - ви можете стати тим, про кого незабаром будуть складати легенди. Хоч в цілому ігра не представляє з себе щось супер видатне, але вона заслуговує знайомства з собою через незвичайний сеттинг. Поговоримо про сюжет трохи докладніше.

Світ ігри - антична Греція з її легендами і богами. Якщо Ви цікавитеся старими легендами і знайомі з Олімпом, то думаю вам буде цікаво зустріти в ігрі і поговорити з Афіною або Зевсом. Сюжет ігри Народження легенди починається з того, що Титани вирвалися на свободу і йде війна між ними і древніми богами. Боги звертаються за допомогою до героям-людям. Ось за одного такого героя нам і належить іграти.

Слід визнати що ігра надзвичайно красива. Розробники з ретельністю підійшли до візуального наповнення Народження легенди. Якщо ви закриєте очі і представите Олімп з красивими фонтанами, заборчиками увитими плющем і барельєфами, то в ігрі ви точно не розчаруєтеся - все до дрібниць продумано і красиво намальовано.

Реєстрація Народження легенди гранично проста, сама ігра безкоштовна і браузерная, а значить нічого додатково качати собі на комп'ютер не потрібно - відкрив браузер з підключеним інтернетом і іграй собі в задоволення. Також ігра прекрасно підійде для коротанія часу в офісі між виконаннями завдань або ж в перервах і хвилинах відпочинку.

Після реєстрації ми створюємо персонажа і вибираємо собі клас з п'яти доступних: маг, паладин, оракул, мисливець і дуелянт. Кожен клас дає свої власні вміння та здібності. Не бійтеся помилитися у виборі класу, можна буде при бажанні качати інший клас. Прокачування в цілому стандартна для такого роду ігор, єдине що хочу підказати - нарахування досвіду відбувається в залежності від рівня. З ростом рівнів за монстрів дають менше досвіду, а за квести більше, тому якщо хочете розвинутися швидше то краще зачищати спочатку території, а вже потім виконувати квести.

Народження легенди видео обзор

Крім усього перерахованого вище в ігрі Народження легенди цікаві міжсерверні битви командами, незвичайні персонажі, величезні союзи, можливість з рівнями наймати собі героїв в армію, рибалка і багато іншого. Граємо!

Офіційний сайт Народження легенди: https://101xp.com/games/mythborne

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar