Обзор Light of Darkness скачати, іграти безкоштовно

Обзор Light of Darkness скачати, іграти безкоштовно

Light of Darkness цікава ігра

Ласкаво просимо в барвистий світ Ріє! Саме сюди перенесе нас ця нова клієнтська онлайн ігра. У світі Light of Darkness більше семи десятків неповторяющихся локацій, на яких розташовується кілька замків і підземель. Історія Ріє зводиться до протистояння людей і орків. Колись цей світ був розколотий надвоє в результаті неймовірного удару. В результаті утворилося кілька островів, на якій залишилися виживати ті, кому вдалося вціліти. Але з розломом в світ стали проникати ті, хто хоче винищити все живе.

Light of Darkness - безкоштовна онлайн ігра, яка з головою занурить кожного в чарівний світ магії і чаклунства. Почати іграти просто - достатньо пройти стандартну процедуру реєстрації на сайті та вибрати собі персонажа, визначившись, чи будете ви іграти за Світло, або ж за Тьму. Після цього всіляких квестів, івентів, конкурсів і, звичайно ж, битв у вашому ігровому житті буде хоч відбавляй.

В цілому нічим особливим на тлі інших MMORPG ігра не виділяється. Потрібно буде постійно прокачувати персонажа, грамотно розподіляти одержувані очка досвіду, які традиційно видаються за перемогу в боях і за проходження квестів. Персонаж буде підкорювати великі локації - ті самі острова. Примітно, що всі вони не схожі один на одного, скрізь є свої небезпеки і свої особливості.

Також цікава реалізація переміщень по ігровому світу - якщо гравець буде досить уважний, то його персонаж не постраждає, а навіть навпаки збере багато корисних штучок по шляху. У тому числі серед них будуть і ті, які допоможуть вести торгівлю в ігрі, оскільки роль ігрової валюти тут недооцінювати не можна. На неї можна обмінювати зброю і предмети екіпіровки. А торгують в Light of Darkness на міській площі. Ігрова валюта полегшить і процес переміщення по локаціях - персонажі багатші можуть скористатися спеціальними порталами, тоді як тим, хто бідніший доведеться йти пішки або відправитися в морське плавання.

Light of Darkness видео обзор

Творці проекту продумали і соціальну складову, яка дозволяє гравцям взаємодіяти разом, створюючи клани і спільними зусиллями вирішувати різні завдання. Але не настільки важливо чи будете ви просуватися по світу Ріє в команді або будете підкорювати його власними силами - безліч приємних вражень гарантовано. Чого вартий тільки приголомшлива робота дизайнерів, які зуміли зробити цей світ настільки яскравим і барвистим, що в нього буквально затягує.

Офіційний сайт Light of Darkness: http://lod.infiplay.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar