Правила войны. Ядерная стратегия обзор - онлайн ігра, реєстрація

Правила войны. Ядерная стратегия обзор - онлайн ігра, реєстрація

Правила війни ядерна стратегія

Правила війни - Ядерна стратегія являє собою досить нову популярну браузерну онлайн ігру. Незважаючи на зовнішню схожість з іншими браузерними стратегіями, ця ігра має свій неповторний вигляд, вона занурює гравця в атмосферу воєнізованих космічних колоній і запеклої боротьби за територію. У вашому розпорядженні будуть військові-кіборги, танки, авіація, зброю масового ураження і інші маленькі радощі військового ремесла. 

Оскільки стратегами народжуються далеко не всі, то на початку ігри вам належить пройти невелике навчання під керівництвом генерала Лапідуса. Він буде давати вам поради та підказки, а також забезпечувати вас різного роду завданнями, за виконання яких можна буде отримати щедру винагороду. 

Новачки які тільки вступили в ігру, мають статус недоторканності, який дає їм час на спорудження і зміцнення власної бази, а також оборонних споруд. Для будівництва використовуються різні ресурси, в основному це титаніт, уран і кредити. Останні особливо важливі для утримання вашої майбутньої армії, а обсяг їх випуску залежить від головного Банку сектора. Щоб опановувати військові технології і отримувати доступ до нових спорудам, потрібно побудувати, а потім розвивати Дослідницький центр. По досягненні 15 рівня ви втратите недоторканність новачка, і вам доведеться серйозно попітніти, ведучи боротьбу з загарбниками, охочими дістати цінні ресурси. Щоб не стати легкою здобиччю, необхідно заздалегідь подбати про створення захисного периметра, формуванні армії захисних юнітів, а також заручитися підтримкою друзів. 

Правила войны фото

Особливу увагу в цій стратегії приділяється війську і різної військовій техніці. За допомогою захисних юнітів ви зможете обороняти територію вашого сектора від ворожих атак, не даючи противникам захопити ресурси. Атакуючі підрозділи вашої армії знадобляться в наступальних операціях і допоможуть успішно здійснювати захоплення нових територій. Війська діляться на чотири класи: піхота, артилерія, бронетехніка і авіація. Результат боїв залежить не тільки від чисельності армії, а й від обраної стратегії ведення бою, тому в ігрі необхідно задіяти стратегічні здібності і продумувати наперед всі свої дії. 

Правила війни онлайн - стратегія, дія якої відбувається в режимі реального часу, це потрібно враховувати. Перед тим, як кидати всі гроші на споруду якого-небудь ресурсоемкого будівлі або вивчення дорогої технології, варто спочатку переконатися, що ви вже створили досить міцний оборонний периметр і зібрали армію. Адже за той час, поки ваші рудники і шахти вироблять достатню кількість ресурсів, на вас напевно нападуть і не раз. На цьому зазвичай і горять новачки (причому в буквальному сенсі). Поки зазівавшийся гравець захоплюється будівлями, більш досвідчені сусіди користуються моментом і посилають свої війська на грабіж. 

Також дуже важливо заручитися підтримкою якомога більшого числа союзників, оскільки навіть з хорошими ресурсами і потужною армією поодинці ви довго не протримається. За серйозні досягнення в ігрі ви будете отримувати кристали, які потім можна буде обміняти на потрібні вам ресурси. Битви в цій ігрі відбуваються на території бази: або вашої, або тієї, на яку ви вирішили напасти. Сторона, яка виграла, як і належить на війні, забирає із собою на базу трофеї: цінні ресурси, які знадобляться у розвитку технологій і збільшенні армії. 

Правила войны скриншот

У ігрі є зручна можливість перемикатися між двома режимами огляду: в одне ви бачите перед собою свою базу і можете контролювати видобуток ресурсів, навчання солдатів і так далі, а в іншому перед вами відкривається карта території, на якій вказані сусідні бази, руїни міст і інші об'єкти. Взаємодіяти з іншими гравцями можна як мирно, так і не дуже. Ви можете укладати союзи, відправляючи своїх дипломатів на інші бази, а можете напасти і пограбувати іншого гравця, за умови, що його рівень ненабагато нижче вашого. 

Крім того в Правилах війни, як і в будь-якій хорошій онлайнової ігрі присутній текстовий чат - у ньому можна спілкуватися з іншими гравцями, питати поради або ж попросити додати вас у друзі. Також є окремий клановий чат, за яким зручно проводити наради з членами свого клану, планувати напади або просити допомоги. 

Всього в ігрі 150 рівнів, щоб пройти їх усі, потрібно вміло вести бойові дії, розвивати своє військо, об'єднуватися сдрузьямі в клани - словом, користуватися всіма можливостями цієї захоплюючої ігри. 

Правила войны видео обзор

Браузерна онлайн ігра Правила війни - Ядерна стратегія» дасть вам змогу відчути себе воїном-стратегом, побудувати значну базу, завоювати нові території і створити справжню могутню імперію під своїм керівництвом.

Офіційний сайт Правила войныhttp://plarium.com 

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar