Black Desert Online офіційний сайт, онлайн ігра, іграти

Black Desert Online офіційний сайт, онлайн ігра, іграти

Блек Десерт онлайн мморпг

Новинка 2016 року в стадії ЗБТ від корейців з небаченим раніше рівнем графіки і величезним безшовним світом. Ігра перенесе вас в епоху Відродження на величезний континент, на якому і знаходиться та сама чорна пустеля. У цьому світі ведеться безперервна боротьба за володінням дуже цінним ресурсом - чорними каменями. У протиборстві беруть участь дві фракції, за одну з яких ви і будете іграти.

Як і в TERA Онлайн, вибір персонажа - справа цікава, а все тому, що творці передбачили кілька кліматичних зон. Гравця це зобов'яже вибрати для свого героя відповідний одяг, і він повинен відповідати характеристикам персонажа. У цій ігрі все як у житті - не тільки день змінюється ніччю, а й цілком реально потрапити під дощ або опинитися в епіцентрі тайфуну. Можна навіть померти, тільки ігру це не припинить, а ось досвіду або деяких речей з інвентарю персонаж позбудеться.

Всі персонажі діляться на дев'ять класів - воїн, Валькірія, лучниця, варвар, мілішнік, теург, дуальщік, чаклунка і чарівник. Традиційно у кожного з них будуть свої особливості. Ігра надає великі можливості для кастомізації обраного персонажа, а по досягненню п'ятдесятого рівня вони стануть ще ширше - можна буде прокачувати основні вміння для отримання нових здібностей. Заробляючи гроші, можна витрачати їх на спорядження і зброю, а також інші корисні речі, які стануть в нагоді в боях.

Гайд для новачків - як почати іграти в Black Desert.

Локації населені представниками кількох рас - це гобліни, і гноми, і хоббіти, і велетні і кого тільки немає. А ось ні порталів, ні Телепорт на карті не буде. Це означає що пересуватися потрібно або на Маунт або пішки, або ж по морю. Взагалі занять для гравця поблизу чорної пустелі знайдеться маса. Ігра Блек Десерт приваблива тим, що тут немає рамок, які її обмежують. У цьому відкритому світі можна робити, що заманеться - битися з монстрами, прокачувати свого персонажа як могутнього воїна або брати участь в масових боях. Можна брати облогою замки і фортеці. А якщо не хочеться воювати, то є й мирні заняття - робота в шахтах, торгівля, рибальство і багато іншого. Також гравцям пропонується проходження щоденних квестів, які дозволять швидко розбагатіти.

Black Desert видео обзор

Black Desert - це така собі пісочниця з відмінною графікою, величезна карта, де гравець може проводити час як йому заманеться. Багато цікавих місць і занять - словом, нудьгувати тут любителям MMOPRG проектів не доведеться.

Офіційний сайт Black Desert: http://blackdesert.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar