TERA: The Battle For The New World онлайн ігра, обзор, реєстрація

TERA: The Battle For The New World онлайн ігра, обзор, реєстрація

Тера онлайн ігра

Яскрава спадщина Титанів б'ється з всепожираючим аргоном. Немає єдиної влади і єдиного правителя, але є те, що потрібно захищати - TERA. 

TERA: The Battle For The New World - абсолютно нова багатокористувацька ігра від виробника BlueholeStudio. Головною особливістю цього проекту є система "non-target", завдяки якій результат будь якої битви залежить тільки від навичок і тактичних здібностей гравців: для перемоги тут доведеться враховувати найдрібніші характеристики навколишнього середовища, такі як швидкість вітру або навколишній пейзаж. 


Коли ще не було континентів два Титана Арун і Шара зустрілися і ... заснули, пізніше перетворившись в континенти. Їх сни втілювалися в реальність, так і з'явилися дванадцять Богів. Влада - справа жорстока і незабаром світ почали стрясати війни. Головною причиною війни стало вторгнення аргону. Вони зміцнилися на континенті Шара. 

Смертні зі снів Титанів матеріалізувалися, але Боги переманили їх на свою сторону. Після всепожірающої війни в світі TERA практично не залишилося живих істот. Але з'явилися нові народи, раси, які згодом розділилися на класи. 

Різноманітність рас відкриває широкі можливості для вибору персонажа і його кастомізації. Аман, Елін, Кастаник, Барака, Вищий ельф, Людина і Попорі. 

Серед цих рас є воїни (Аман), захисники природи (Елін, звіроподібні Попорі і Ельфи), підступні і конфліктні (Кастаник), миролюбні спадкоємці Титанів (Барака), витривалі мандрівники (Люди). 

У ігрі широкий вибір класів: воїн, убивця, лицар, жрець, жнець, берсерк, містик, маг, лучник. Кожен клас має своїми характеристиками і особливості.

TERA фото


У ігрі є три типи ресурсів: Руда, Рослини та Енергетичні кристали. Кожен з ресурсів відзначений на карті спеціальним кольором - Руда - помаранчевим, Рослини - зеленим, Кристали - блакитним. 

Крафт представлений в процесі колекціонерства ресурсів і вилучення. В добуванні вимагається із загального, шляхом розбору, виділити ресурс, в той час, як в збиральництві користувачі отримують одразу необхідні ресурси. 


В TERA: The Battle For The New World два типи боїв: групові битви по 5 осіб з кожного боку і Рейд. В груповому варіанті гравці можуть приєднуватися до бою і угрупованням. Кожна угруповання складається з трьох груп по п'ять чоловік у кожній. 

В рейді можна зібрати в групу з 15 осіб і вибрати супротивника з іншої групи. Варто відзначити, що крім призових, нагороду у вигляді платні отримують і переможені. 

Tera видео обзор

Унікальна бойова система, яскравий ігровий світ, виконаний на движку Unreal Engine 3, а також барвисті класи та персонажі - ось те, що обов'язково сподобається і зачепить гравців в проекті Тера: The Battle For The New World.

Офіційний сайт Tera onlinehttp://tera-online.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar