Wargame 1942 обзор  - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Wargame 1942 обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Wargame 1942 ігра про війну

Компанія Looki вже встигла відзначитися в середовищі браузерних ігор такими проектами, як Romadoria, MechRage і Desert Operations. Всі вони виявилися вельми успішними, тому якість чергового вироба студії - Wargame 1942, не викликало жодних сумнівів. 


Як нескладно здогадатися з назви, сюжет ігри присвячений часам Другої світової війни, а це значить що гравці знову отримають можливість продемонструвати всю силу вітчизняних солдатів проти німецьких окупантів. У ваше розпорядження надається військова база, яку необхідно розвивати і захищати від нападів сусідів, причому слід зазначити, що для досягнення успіху в Wargame1942 онлайн необхідно приділяти розвитку бази дуже багато часу, так що якщо ви маєте намір витрачати на ігру не більше 30 хвилин на день, то краще навіть не починати. 

На початкових етапах ігри про агресивні дії краще забути. Набагато розумніше буде зайнятися розвитком і поліпшенням своєї бази, зведенням будівель, а також їх модернізацією. Все це дасть вам можливість створити сильну армію, в якій крім солдатів буде велика кількість бойової техніки - броньованих автомобілів, танків і т.д. Слід пам'ятати, що онлайн ігра Wargame 1942 накладає на процес розвитку деякі обмеження. Наприклад, на базі одноразово можна будувати тільки одну будівлю. Те ж саме стосується й інших аспектів - тренування підрозділів і досліджень. Для зручності гравців розробники передбачили можливість постановки завдань в чергу, що здорово полегшує процес планування. 


Незважаючи на те, що браузерна ігра Wargame 1942 містить безліч елементів економічних стратегій, основна увага в ігрі приділяється битвам. У більшості подібних проектів гравці переслідують дві мети: розгром противника і захоплення його ресурсів, проте в Wargame 1942 все набагато цікавіше. Тут в разі перемоги над противником ви не можете привласнити собі ресурси, але зате отримуєте контроль над спорудами, які ці ресурси виробляють. Погодьтеся, сидіти під боком у свого ворога і нахабно красти нафту і метал набагато приємніше, ніж просто розграбувати сусіда і з піснями іти додому. 

Wargame 1942 фото


Ще однією особливістю ігри є можливість посилати в стан ворога своїх шпигунів. З їх допомогою можна оцінити сили противника і підготуватися до нападу більш серйозно. Природно, шпигунська мережа також дозволить убезпечити свої кордони від нападу. По крайній мірі, ви зможете заздалегідь оцінити сили нападників і покликати на допомогу своїх сусідів. 

Wargame 1942 видео обзор


Як і всі попередні проекти студії Looki, Wargame 1942 можна вважати еталоном жанру. Відточена економіка, грамотний баланс сил, зручний інтерфейс, розвинена система альянсів і найголовніше - велика популярність, роблять цю ігру прекрасним місцем для відпочинку.

Офіційний сайт Wargame 1942www.wargame1942.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar