Desert Operations обзор -іграти онлайн, браузерна ігра, реєстрація в ігрі

Desert Operations обзор -іграти онлайн, браузерна ігра, реєстрація в ігрі

Desert Operations ігра в жанрі стратегія

Ігра Desert Operations Online - безкоштовна багатокористувальницька онлайн ігра, виконана в жанрі стратегії в реальному часі. Розробниками ігри є німецька ігрова студія Looki, безсумнівно заслужила славу у виробництві комп'ютерних ігор. Грати в онлайн ігру DesertOperations завдяки тому, що вона зійшла з конвеєра такої іменитої компанії, буде ще приємніше і цікавіше. 


Ігра абсолютно не вибаглива до системних вимогам вашого комп'ютера. Все, що потрібно для того, щоб почати іграти в Desert Operations онлайн - це встановлений на вашому комп'ютері браузер і підключення до мережі інтернет. 


Реєстрація в Desert Operations не займе багато часу і буде зрозуміла кожному. На офіційному сайті ігри необхідно буде вказати ім'я облікового запису, пароль для доступу до ігри та адресу електронної пошти, на який ви отримаєте лист, який сповіщає про те, що реєстрація Desert Operations завершена. У Desert Operations іграти ви будете прямо в браузері, ніяких клієнтів качати не доведеться. 


Події ігри відбуваються в світі, який дуже схожий на наш сучасний, проте в ньому основні світові військові сили розпалили кровопролитний конфлікт один проти одного. Браузерна ігра DesertOperations дозволить вам знайти свою унікальну стратегію ведення бойових дій, стати досвідченим бійцем і привести свою армію до перемоги. 

Desert Operations скриншот


Не дивлячись на переважаючу мілітарну складову, кожному гравцеві не можна ні в якому разі забувати про економічну складову, завдяки якій ігра Десерт Оператіонс може по-достоїнству називатися хорошим стратегічним продуктом. 
Завдяки грамотному розвитку своєї бази, гравець отримує можливість не впиратися в ресурси і займатися постійним поліпшенням як бойових, так і мирних складових своєї держави. Онлайн ігра DesertOperations дозволяє будувати такі будівлі як Збройовий завод, Порт, Генштаб, Аеропорт, Казарми і військові заводи. Завдяки можливості наукових досліджень, ви завжди зможете поліпшити продуктивність зведених будівель. Завдяки певним обмеженням, що накладається на атаку новачків, гравці, які тільки що почали іграти в Desert Operations онлайн, зможуть не боятися того, що їх зметуть в пух і прах до тих пір, поки вони не наберуть двадцять тисяч очок досвіду або самі не спровокують напад, проявивши агресію до якого-небудь сусіда


У ігрі у вашому розпорядженні будуть перебувати різні війська: мобільні і численна піхота, танкові частини, необхідні для нанесення масованих ударів по ворогу, авіачастині, службовці підтримкою з повітря при атаках на противника, флот, життєво необхідний для транспортування ваших піхотинців і атак з моря. Так само в ігрі доступні спеціальні ексклюзивні юніти, завданням яких є посилення діючих військ та допомогу в бою у вигляді лікування або поліпшення тих чи інших бойових машин. Завдяки шпигунам, гравець завжди може призвести бойову розвідку, вивідавши стан і кількість сил ворога перед нападом. А боротися, власне кажучи, доведеться за панування над покладами ресурсів, видобуток є основним завданням кожного правителя в ігрі. 

Desert Operations видео обзор


Підводячи підсумок, варто відзначити, що у розробників вийшла цілком гідна стратегія в реальному часі, головною особливістю якої, що відрізняє її від більшості відомих ігрових продуктів є те, що іграти і боротися ви будете не проти комп'ютерних супротивників, а проти самих справжніх, таких же як і ви самі, гравців. Завдяки цьому, іграти стає набагато цікавіше, адже немає ще такого штучного інтелекту, гідного протистояти живому противнику.

Офіційний сайт Desert Operationshttp://www.desert-operations.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar