Время для Героя браузерна мморпг онлайн ігра, іграти

Время для Героя браузерна мморпг онлайн ігра, іграти

Онлайн мморпг ігра Время для Героя

Ігра Время для Героя онлайн - це новинка в світі online-ігор, яку всі чекали! Безкоштовна рольова браузерна стратегія з захоплюючим сюжетом від авторів знаменитої хардкорних ММО Carnage, яка підкорила серця мільйонів гравців!

Реєструйтеся в ігрі і сміливо занурюйтесь в атмосферу запаморочливих пригод! Розгадуйте мудрі загадки, беріть участь у кровопролитних битвах, самостійно визначаючи їх правила. Вибирайте, чию сторону ви приймете у протистоянні двох фракцій і зламаєте жорстоких богів, які намагаються зруйнувати ваш крихкий мир. Ставайте хоробрим героєм Намиста світів!

Время для Героя скриншот

Розробники ігри все продумали до дрібниць: чітка бойова система однаково цікава і хардкорна, і звичайним гравцям. На сьогодні Mmorpg Время для Героя - кращий вибір з усіх онлайн ігор: самий карколомний сюжет, самі приголомшливі можливості, найбільш непередбачуваний результат битви!

Стати учасником епічний PVP битв, в яких будуть потрібні всі ваші набуті в попередніх боях таланти і навички, влучність і швидкість реакції, здатність до стратегічного мислення і мистецтву залишатися невразливим. Використовуйте весь арсенал засобів і прийомів, щоб не дати своєму суперникові жодного шансу здобути перемогу!

Время для Героя видео обзор

Освоюйте всі ігрові професії: іграйте на ринку і перемагайте на арені, ставайте успішним купцем і воїном, зламаєте лютих монстрів і приводьте до великої перемоги свою фракцію. Проходьте власний шлях і визначайте долю в захоплюючій online-стратегії Час для Героя.

Офіційний сайт Время для Героя:  http://www.timetobehero.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar