Carnage обзор онлайн рпг ігри, реєстрація, іграти

Carnage обзор онлайн рпг ігри, реєстрація, іграти

Carnage браузерна ігра

Сьогодні Вашій увазі пропонується огляд онлайн RPG ігри Carnage.

Ігра Carnage являє інтерес тим, що в ній відсутні такі обридлі всім що зустрічаються майже в кожній ігрі подібного жанру орки, ельфи та інші Фентезійні персонажі. У Вас немає вибору в плані раси, і Вам належить іграти тільки за людину, і битися відповідно тільки проти інших людей. Але натомість, ігра відрізняється дуже цікавою системою, яка дає гравцям владу над однією з чотирьох схильність. Схильності, це Світло, Тьма, Хаос і Порядок, протиставлені один одному і Ви самі зможете зробити вибір, на якій стороні конфлікту опинитеся.

Відразу ж, як Ви зайдете на сайт ігри, Вас зустріне дух Carnage, який допоможе Вам пройти реєстрацію, побудовану, як діалог, що відразу ж залишає перші приємні враження. Далі Вас чекає перший навчальний бій і, нарешті, знайомство з світом карнейдж. Читайте уважніше наш огляд ігри, ми допоможемо Вам розібратися з усіма тонкощами. У ігрі чотири характеристики персонажа: Сила, Спритність, Життєздатність і Інстинкт, які впливають на силу удару, можливість ухилитися від удару, кількість життів і шанс нанести критичний шкоди. Розподіляйте їх по своєму бажанню, залежно від того, персонажа з якими здібностями Ви хочете отримати.

Далі в нашому огляді ігри йтиметься про схильність. Щоб отримати одну з схильністі, яка Вам більше сподобалася, потрібно пройти співбесіду з так званим Консулом. У кожного виду Схильності свій Консул, який вибирається на місяць, шляхом загального голосування. Після вибору Схильності, Ваш персонаж отримає і вкрай корисну в цій ігрі параметр - карму. Вона впливає на можливість оволодіння унікальними здібностями. Збільшення карми дозволить Вам опановувати нові здібності.

carnage скриншот

Поговоримо ми в нашому обзорі ігри докладно і про кожну Схильності. Тьма є дуже цікавою здатністю, так як дає Вам навик вампіризму, за допомогою якого Ви можете висмоктувати зі своїх суперників і відновлювати власні життя. Схильність Світла - навпаки захищає від вампіризму. До того ж адепти Світу можуть воскрешати дружніх персонажів. Хаос дає здатність невидимості, а гравці зі Схильністю Порядку можуть підпорядковувати ворогів своєї волі.

Цікава й система локацій в ігрі Carnage. Тут існує кілька міст, кожне зі своїми особливостями. Давайте розглянемо ці особливості в нашому огляді ігри. В деяких містах є підземелля, в деяких є можливість риболовлі, а в інших Ви захищені від нечесних поєдинків. Ви почнете свою ігру в Замку, де зможете навчитися всім азам. Спробуйте попросити поради в загальному чаті у досвідчених гравців, що давно іграють в цю ігру. Вони з задоволенням Вам допоможуть.

carnage фото

На сайті ігри є таблиця досвіду, максимальний рівень в якій значиться 13-ий. Але не варто думати, що це обмежить Вас у розвитку, так як в ігрі представлена широка і цікава система підрівнів.

У ігрі безліч кланів, дії ж усіх гравців контролює гільдія, під назвою Інквізиція. Також тут Ви можете обрати для себе і свого персонажа спеціальність. Всього їх п'ять: Наставник, Найманець, Священик, Торговець, і Лікарь. Кожна спеціальність має свою властивість і навички. Лікарь, як можна здогадатися, вміє лікувати рани, а Священик проводить весільні церемонії. Найманець може вступати в поєдинки за одну зі сторін. Торговець купує різні товари зі знижкою, а Наставник може навчати нових гравців.

Carnage видео обзор

Carnage online представляє з себе одну з найбільш популярних браузерних онлайн ігор. Особливими перевагами перед іншими браузерними іграми є море соціального спілкування і позитиву, які отримують гравці під час поневірянь по барвистому світу. Сподіваємося, Вам сподобався обзор ігри Carnage, іграйте і перемагайте.

Офіційний сайт Carnage: http://www.carnage.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar