Битва Титанов обзор онлайн ігри, реєстрація, сайт

Битва Титанов обзор онлайн ігри, реєстрація, сайт

Битва титанів браузерна mmorpg

Події в ігрі Битва Титанов відбуваються в колись спокійному Асгарде. Давнє пророцтво почало збуватися, і миром почали заволодівати чудовиська, занурюючи його в темряву. І навіть Боги вже не в змозі врятувати ці землі. Ігра Битва Титанів занесе вас в чудову атмосферу легенд давньої Скандинавії. Саме від вас залежить доля всього світу. Чи зможете ви перешкодити збутися древнього пророцтва? 

Битва Титанів - це фантастична браузерна ММОРПГ онлайн ігра з елементами стратегії. 

Полегшена реєстрація робить подальшу ігру ще приємніше, адже для цього можна використовувати свій аккаунт який-небудь соціальній мережі.

Після реєстрації і вибору сервера, нам дається можливість вибору статі і класу свого персонажа. Ви можете стати стійким воїнів, майстерним ассасіном або могутнім магом. Після цього ми переносимося в замок, звідки нас відразу ж відправляють на поле бою. 

битва титанов фото

За системою бою Битва Титанів нагадує Demon Slayer, яка з легкістю завоювала любов публіки браузерних онлайн ігор. Бої ведуться покроково. З одного боку ваш основний герой і персонажі, яких ви наберете у свою групу по ходу ігри, а з іншого - група / армія противника. А щоб не дати вам занудьгувати, розробники дали нам можливість вибрати, яке вміння використовувати. 

У Битві Титанів дуже велика увага приділена розвитку персонажів. Ми можемо вивчати вміння, підвищувати їх рівень, купувати нову екіпіровку і покращувати її. Але не забувайте що персонажів у нас багато, так що знадобитися багато грошей, щоб вистачило на всіх. 

Спочатку ігровий процес являє собою проходження безлічі захоплюючих і не дуже складних завдань. Взявши завдання, ми вирушаємо в локації-інстанси, які ми повинні зачистити від різних монстрів. Після цього ми отримуємо трохи досвіду і грошей. У деякий момент часу, може набриднути вічна біганина в ці локації поодинці. Але це все робиться для того, щоб ми змогли прокачати своїх героїв. Адже далі починається найцікавіше. 

битва титанов скриншот

Хоч в Битві Титанів упор робився на розвиток персонажа і замку, розробники не забули про головний елемент майже всіх багатокористувацьких онлайн ігор - PVP. На арені ми можемо битися як поодинці, так і в групі. 

Так само дуже добре продумана система гільдій. Ми можемо створити свою гільдію, розвиваючи її з часом, або вступити у вже існуючу. 

Битва титанов видео обзор

Битва Титанів має барвисту графіку з насиченими кольорами і мальовничими пейзажами, а під час бою ми можемо помітити яскраві спецефекти в супроводі підбадьорливої ​​музики, яка повністю переносить нас в атмосферу подій. Загалом, зовні ігра Битва Титанів виглядає достойно, а ігровий процес дає можливість відволіктися від сірих буднів. Я вважаю, що цього більш ніж достатньо, що б назвати цю ігру однієї з кращих браузерних онлайн ігор. Іграти в битва титанов буде цікаво всім.

Офіційний сайт битва титанов:  promo.101xp.com/tw/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar