Demon Slayer обзор - онлайн ігра, офіційний сайт-,іграти, реєстрація

Демон слаєр браузерна онлайн ігра

Demon Slayer online- це онлайн ігра, яка зовсім недавно з'явилася. Вона представлена ​​в жанрі MMORPG і стратегії. На даний момент, ця гра одна з найкращих серед аналогів. Варто відзначити, що вона має суттєві відмінності від собі подібних завдяки дивовижній графіці і цікавому сюжету.

 

Почати огляд онлайн ігри Демон слаєр потрібно з її основної ідеї, яка полягає в тому, що ви будете керувати невеликим містечком, яке потрібно буде розвивати, поповнювати ряди солдатів, щоб дати захист своїм підопічним. Цю гру досить складно віднести повністю до якогось жанру, тому що тут можна і займатися захистом, і город вирощувати і вибудовувати мегаполіс.

 

У цій віртуальній реальності існують три класи: лучник, маг і воїн. Після того як визначитеся з персонажем, можна відразу ж приступати до гри. У лицаря в розпорядженні солідний дворучний меч і блискуча екіпірування. Він призначений для того щоб приймати удар на себе і зупиняти ворогів. А у лучника є арбалет і обладунки, зроблені зі шкіри. Практично всі його вміння тим чи іншим способом пов'язані зі стріляниною. Здається, що маг не дуже сильний персонаж, бо одягнений в тканину і тримає посох в руці, а заклинання на самому початку не мають особливої ​​сили. Але підвищуючи його рівень, він поступово стає практично непереможним і невразливим.

 

demon slayer скриншот

У Demon Slayer онлайн присутня унікальна бойова система, якою можна тільки захоплюватися. Вона розроблена в покроковому режимі, користувач не може тримати під контролем весь бойовий процес, а тільки свого персонажа. Варто відзначити в огляді онлайн ігри Демон Slayer те, що вам потрібно буде вибирати зброю вбивства, наприклад, блискавку і вогненний дощ, але проконтролювати їх попадання в позначену ціль - ні. Ви можете заручитися підтримкою найманців, які теж практично самі вибирають цілі для атаки. Посвята убезпечити себе, вибудовуючи війська таким чином: у наступ повинні йти ті, хто здатний винести фізично атаку, а за ними пускайте воїнів, що спеціалізуються на дальному бою.

 

Також ви можете застосувати особливі вміння і спочатку накопичити якомога більше Люті, а потім вже направляти на супротивника смертельні унікальні здібності.

 

У вільний від воїн час ви можете займатися облаштуванням власного міста, яке буде основною базою. Саме тут ви будете покращувати своїх солдатів, екіпірування, набувати різноманітні магічні зілля та інше.

 

Природно, чим вище рівень вашого героя, тим більше у нього можливостей. Навіть не звертаючи уваги на те, що для таких ігор сюжет не є обов'язковим, розробники постаралися на славу і збудували оригінальну його подачу. Вам не потрібно буде обтяжувати себе для того щоб вникнути в задумку, прочитати гори інформації, все буде поступово розкриватися. Звичайно, в огляді онлайн ігри Демон слаєр потрібно сказати пару слів про якісну графіку і музичному наповненні. Всі чудовиська, герої і локації були намальовані від руки, а музика гармонійно вписується в геймплей і для кожної локації вона своя.

Demon Slayer видео обзор

Можна сміливо говорити про успішність онлайн ігри demon slayer, бо в Америці щодня відкриваються сервера, кількість яких вже перевалило позначку 100. Ця гра може здивувати і найвимогливіших користувачів, тому не пропустіть шанс зануритися в неї з головою.

Офіційний сайт demon slayerhttp://101xp.com/game/demonslayer

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar