Обзор Генерали Другої Світової, іграти онлайн, регістрація

Обзор Генерали Другої Світової, іграти онлайн, регістрація

Ігра про другу світову війну

Ігра Генерали Другої Світової - покрокова стратегія, в якій кожен бажаючий може приміряти на себе мундир генерала часів самої руйнівної війни в історії людства. Правда, щоб дослужитися до цього звання, доведеться взяти участь в сотнях битв і поховати тисячі солдатів, але тут вже нічого не поробиш: чим більше свинцю отримують в груди солдати, тим більше орденів з'являється на грудях генерала - ця закономірність працює і в браузерних іграх.

Шлях до успіху в ігрі генерали Другої Світової війни починається з аварії літака. Вижив сержант, тобто - ви, відразу ж бере на себе командування залишками загону, знищуєте злетівшихся на труп літака ворогів і через кілька перестрілок знаходите покинуту військову базу, яка стане надійною опорою для майбутньої війни. Розвиток бази мало чим відрізняється від інших браузерок: будівництво нових будівель, регулярні апгрейди старих, замовлення нових юнітів, облаштування оборонних споруд, - справ у молодого сержанта купа, а планів - ще більше.

Гроші та досвід на розвиток заробляються шляхом виконання місій, більшість з яких оповідають про цілком реальні події Другої світової. Залежно від обраного блоку (доступні Червона Армія, Вермахт і Союзники), характер завдань змінюється. Це означає, що вибравши бік Німеччини, ви не зможете виступити на боці поляків в обороні Варшави і вже тим більше прийняти участь у штурмі Берліна.

Генералы Второй Мировой скриншот

Найцікавіше в ігрі генерали Другої Світової - це бойова система. На відміну від більшості інших стратегій, бої в генерали - не автоматичні. Кожне бій у ігрі проходить на окремій карті зі своїм рельєфом, містами, мостами та іншими елементами ландшафту. Користувачеві доступні три типи юнітів: танки, піхота і артилерія, які іграють роль каменю, ножиць і паперу.

Велике значення в ігрі має вдосконалення навичок військ. У кожного юніта є 16 параметрів, плюс до цього в ігрі є повноцінний крафт зброї, так що при бажанні будь який загін можна перетворити на справжніх убивць, особливо якщо приставити до нього відповідного офіцера.

Крутість своєї армії завжди можна перевірити в PvP. Взагалі, ігра просто кишить різноманітними режимами, починаючи від звичайної Арени й закінчуючи Бастіоном - певним аналогом tower defense. А ще в генералах Другої Світової є режим Великої Битви, в якому одночасно можуть брати участь 16 гравців. Переможець Битви отримує не тільки купу грошей, а й звання Лідера - керуючого всім військовим блоком. Ну а на закуску ігра пропонує Світову Війну - головна масова розвага, де силами міряються цілі фракції.

Генералы Второй мировой видео обзор

У цій ігрі тактика іграє головну роль і саме цей аспект робить з ігри унікальний проект, на який кожен повинен звернути свою увагу. Приємної ігри!

Офіційний сайт Генералы Второй мировой: http://rbkgames.com/games/generals/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar