Обзор ігри Війни Престолів іграти онлайн, реєстрація, відео

Обзор ігри Війни Престолів іграти онлайн, реєстрація, відео

Ігра онлайн стратегія війни престолів

Ігра Війни Престолів (Stormfall) - ця браузерна стратегія, дії якої розгортаються в фентезійному світі Штормфолле, в якому за престол імператора б'ються лорди. У ігрі нас чекають PvP битви, як між онлайн гравцями, так і між кланами. Після короткої реєстрації в ігрі Війни Престолів, від якої від нас потрібно лише ввести ім'я та пошту ми потрапляємо в ігру.

Для того щоб освоїтися з керуванням і ігровим процесом, виконуйте завдання і рекомендації консулів. В яких вам потрібно буде побудувати початкові споруди, і зробити кілька відкриттів, а за виконані завдання, ви будете отримувати винагороди у вигляді місцевої валюти сапфірів і різноманітних ресурсів. Консулів в ігрі «Війни Престолів» четверо, це Префект, Скарбник, Магістр і Герольд і всі вони ведуть справи у визначених сферах діяльності вашого міста, на початковому етапі рекомендую до них прислухатися, і виконувати те що вони радять. Ресурси в ігрі представлені у вигляді: золота, сталі і м'яса, для їх видобутку потрібно будувати ферми і рудники. На приріст золота буде впливати кількість населення і рівень розвитку вашого замку. Після побудови «тіньового ринку» у вас з'явиться можливість купувати будь-які ресурси за сапфіри, які можна добувати виконуючи завдання або грабуючи ворожі поселення.

Войны Престолов фото

У ігрі Війни Престолів онлайн (Stormfall) передбачено два режими огляду, це карта вашого міста в якому знаходяться всі ваші будівлі і зовнішня карта навколишнього світу, в якій ми бачимо що навколо знаходиться багато різних міст під управлінням інших онлайн гравців. Але перш ніж нападати на ці міста, проведіть спочатку розвідку і ретельно підготуйте свою армію. А краще для початок потренуйтеся на розграбуванні таборів і святилищ Орков. До речі війська в ігрі Війни Престолів діляться строго на атакуючі і оборонні, тому якщо ви посилаєте в атаку оборонних воїнів, то шансів на перемогу у них буде дуже мало. Для початківців гравців, передбачений мораторій ненападу на ваш замок, поки ви не досягнете 9-го рівня, це дає вам можливість неквапливо розвивати свій замок і прокачувати війська.

Войни престолов видео обзор

В цілому складається позитивне враження про браузерну ігру Війни Престолів, сучасна браузерна графіка і анімаційний супровід робить картинку живою і приємною для сприйняття. Російське озвучення ігри виконано теж професійно. Є звичайно, і негативні моменти, це постійний заклик запросити друзів в ігру Війни Престолів, трохи набридає. Що стосується доната, то ігра нормально іграється і без грошових вкладень, тим більше скриню з сапфірами, завжди можна поповнити набігами на найближчого сусіда. Любителям жанру військово - економічних стратегій ігра Войни Престолив повинна сподобається, так що заходьте і реєструйтеся і самі все з'ясуєте.

Офіційний сайт війни престолів: http://plarium.com/ru/games/voyni-prestolov/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar