Кризис онлайн стратегія, обзор ігри, реєстрація, іграти

Кризис онлайн стратегія, обзор ігри, реєстрація, іграти

Нова онлайн стратегія Кризис

Серед великої різноманітності онлайн ігр жанру MMORPG складно вибрати те, що пасувало б усім без винятку гравцям. Головні критерії відбору для кожного - це відмінна графіка, велика різноманітність ігрових можливостей, а також хороший і захоплюючий сюжет. Не можна назвати Ігру яка повністю відповідає цим трьом параметрам краще ніж браузерна стратегія «Кризис» від RJ Games.

Гравець разом зі своєю армією повинен протистояти легендарному генералу криг. Для того, щоб знищити противника, необхідно постійно розвивати та вдосконалювати свою бойову міць, зміцнювати базу і, звичайно ж, невтомно боротися. Ніхто не буде при першому завантаженні сюсюкати і розповідати про ігру, відразу ж вас кидають у саме пекло, з якого ви повинні вибратися переможцем, та ще й прорвати облогу. І мови не йде про те, що ви не втратите своїх солдатів, навпаки, втрати покажуть вам на помилки і на те, як користуватися вогнем артилерії грамотно і з користю.

стратегія кризис фото

Ігра Кризис складається з великих блоків місій, кожен з яких розділений на невеликі епізоди (від 7 до 10 в кожному блоці). При успішному проходженні кожного з цих епізодів гравець отримує очки досвіду, золото, а також потрібні предмети. Але, ігровий процес не зводиться тільки до виконання місій. Кожен гравець має право сам вирішувати, яку стратегію з добування золота і ресурсів він вибере: чесний видобуток в бою або раптові напади на сусідів для грабежу. Не варто забувати і про те, що доля жертви може бути уготована і вам, тому ретельно зміцнюйте і вдосконалюйте свій штаб.

У ігрі є декілька категорій юнітів, кожен з яких зустрінеться серед ваших підопічних.

     Мирні жителі - допомагають розвиватися і покращувати базу.

     Будівельники - без них ви нічого не побудуєте і не поліпшите. Їх кількість зростає зі збільшенням рівня. Щоб найняти додаткових юнітів цієї категорії, слід звернутися до контрабандистів або купити їх за золото.

     Солдати - кілька категорій основний бойовий сили, без яких не впоратися в боях.

Серед останніх зустрічаються елітні війська і військові фахівці. Перші - це найманці, яких можна покращувати в «Легіоні», а другий з'являються після досягнення певного рівня для підняття бойового духу солдатів.

Всі події відбуваються на карті, що одночасно є і полем для боїв. У наших супротивників є по кілька точок респауна, кожну з яких гравець повинен захопити. Коли всі вороги знищені, місія вважається закінченою. На початку ігри противники попадаються слабкі і не відрізняються розумовими здібностями, але чим далі ви просувається, тим коварніші і розумніші вони стають.

стратегія кризис скриншот

Місія починається з висадки в зоні майбутнього бою. Внизу екрану вибираємо війська, які будемо використовувати в цій локації, далі натискаємо на місцевість і все, піхота в наступі, але, на жаль, управляти нею ви не зможете, тільки спостерігати і клацати іконки юнітів.

Головною характерною рисою стратегії Кризис є потужна кастомизация: удосконалювати можна не тільки солдат, а й одиниці техніки. Перш ніж прокачувати свого юніта, необхідно переконатися в наявності достатньої кількість ресурсів і золота, а також у тому, що ви відповідаєте виставленим у вимогах рівню.

Для прокачування юнітів і поліпшення свого штабу потрібно золото. Отримати його можна виконуючи завдання з нижньої лівої частини екрана.

Перш ніж розгорнути бій, необхідно перевірити екіпіровку солдатів, а також сформувати головний склад і додаткові війська.

В Кризас передбачено збір алмазів. За них можна придбати практично будь-який предмет, будівлі, військо, обмундирування. Щоб алмази накопичувалися у вашій кишені, потрібно частіше здійснювати зухвалі напади на своїх сусідів. Саме в цей момент і видається один алмаз.

Онлай стратегія Кризис видео обзор

Не варто забувати і про поліпшення будівель та мешканців на базі. Чим вище їх рівень, тим кращі ресурси та нагороди ви будете отримувати.

Офіційний сайт Кризис: http://crisis-game.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar