Битва Пиратов обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Битва Пиратов обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Битва піратів браузерна стратегія

Коли мова заходить про морських піратів, перед овіяною морською романтикою поглядом постає кровожерний капітан Чорна борода, одноногий Джон Сільвер або, в крайньому випадку, манірний Джек Воробей. Але, всі ці легендарні морські вовки минулого борознили штормові моря на давно погнилих дерев'яних вітрильних посудинах. А нестримний час перетворив планету в один нескінченний океан, поверхня якого всіяна фортами, фортецями і безліччю залізних гігантів - кораблів майбутнього. Серед яких є місце і новим піратам.

Саме так йдуть справи у безкоштовній браузерної багатокористувацької стратегії Битва Піратів онлайн. У цьому світі є дві основні сили: кровожерна Драконійска імперія і протистоять всім і вся відступники. Вибрати сторону конфлікту гравцю не дають. Будь він хоч тричі прихильником кривавих ідеалів імперії, ігра непохитною рукою закидає його в стан відступників на невеликий острівець з недобудованої базою.

Саме цей острів і стане місцем появи нового лідера величезного водного світу. Ігра Битва Піратів відразу демонструє свій потенціал, дражнячи здивованого новачка солідною кількістю зброї наземного і корабельного базування, а також корпусів кораблів і нових типів броні, які стануть доступні для досліджень і виготовлення в найближчому і недалекому майбутньому.

Битва Пиратов фото

Застосована в ігрі модель економіки і наукових досліджень не нова і після мінімальної адаптації буде легко засвоєна всіма любителями подібних ігор. Є декілька видів ресурсів, які потрібно збирати з власних виробничих будівель або добувати з трюмів розгромлених морських конвоїв ворога. Всі будівлі можна покращувати, збільшуючи їх рівень. Звичайно, на подібні апгрейди витрачаються дорогоцінні ресурси, і при нерозумній політиці розвитку острова можна отримати важкий перекіс в економіці, який доведеться потім довго виправляти.

Щоб цього не сталося, у ігрі Битва Піратів присутня система квестів, в яких різні NPC м'яко, але наполегливо, проведуть гравця через підводні рифи нового ігрового світу, паралельно знайомлячи з основами виживання. До істотних плюсів Битви Піратів слід віднести режим планувальника бази. У ньому гравець має можливість без праці вибирати найбільш раціональне розміщення численних будівель на обмеженому просторі острова. Крім того, тут вельми зручно розміщувати оборонні озброєння, кожне з яких має свій радіус ураження.

Битва Пиратов скриншот

У Битві Піратів два основні режими бою. У першому з них відбувається зіткнення двох протиборчих флотилій на морських просторах. При цьому відкривається окремий бойовий екран, на якому гравець може переміщати свої кораблі, задавати цілі для стрільби, бачити стан міцності своїх і ворожих юнітів, а також просто спостерігати за боєм.

Другий режим бою використовується при штурмі ворожих островів або захисту свого, і застосовує знаменитий принцип tower defense. Справа в тому, що кожен острів являє собою невеликий лабіринт, на берегах якого розташовуються захисні стіни і різні збройові турелі. По цьому лабіринті в центр острова під нищівним вогнем берегових батарей намагаються прорватися ворожі штурмові сили. Саме для ефективної оборони в цьому режимі і потрібно враховувати радіус ефективної стрільби, про який згадувалося вище, і місцезнаходження будівель.

По досягненні 10 рівня стають доступні ігрові компанії. Різні за складністю, вони представляють собою набір бойових завдань, до виконання яких гравця переносить і з'являється біля острова передавач компаній. За проходження кожної дається певний набір призів. В принципі, кожну компанію можна проходити неодноразово, збираючи, таким чином, всі доступні набори.

Крім наявних «вбудованих» креслень нових розробок, в ігрі можна добувати рідкісні креслення драконійскіх технологій. Вони можуть стати здобиччю при вдалому нападі на драконійскі ресурсні конвої, і представляють у ігрі особливу цінність.

Битва пиратов видео обзор

З 20-го рівня з'являється можливість виводити один зі своїх флотів на арену непокірних - зубодробильні PVP битви з іншими морськими вовками. Природно, перемоги покращують рейтинг гравця, дають нові звання і дозволяють заробити цікаві речі.

Офіційний сайт Битва пиратов: http://promo.101xp.com/bp_1/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar