Обзор ігри Armored Warfare онлайн, іграти безкоштовно

Обзор ігри Armored Warfare онлайн, іграти безкоштовно

Онлайн танкі Арморед варфаре

Військово-стратегічний екшен, який дозволить взяти участь в запеклих танкових баталіях. Дії відбуваються в недалекому майбутньому, тому вам буде відведена роль простого найманця, який виконує накази могутньої військової корпорації. Так що будьте готові боротися за територію, захищати бази і, звичайно ж, знищувати супротивників. Всі карти, на яких вам належить битися унікальні і неповторні, тому для кожної належить виробити різну стратегію.

Перед тим як зануритися в саму гущу подій вам належить визначитися з технікою, так як від цього буде залежати ваша роль в команді. Наприклад, ви можете стати простим танкістом, артилеристом або ж розвідником. Залежно від ролі, вас чекають абсолютно різні незабутні відчуття, тому обов'язково спробуйте оцінити переваги кожного виду.

Танків 3 види: легкий, бойовий та винищувач. Всі вони відрізняються товщиною броні і наносимим уроном. Наприклад, бойовий танк здатний витримати натиск парочки ворогів, але при цьому повинен знайти слабке місце, так як сили удару просто не вистачить щоб знищити ворога, а ось винищувач навпаки має унікальну надпотужнішу гармату, здатну розірвати танк зсередини, але через тонку обшивку, його може знищити навіть слабка техніка.

Самохідна артилерійська установка - це гордість Armored Warfare, так як завдяки синхронізації із супутником ви зможете нанести удар по будь-якій точці карти. Одного точного пострілу вистачить щоб знищити трьох ворогів, але для цього розвідники повинні показати вам де саме вони знаходяться. Цей клас ідеально підійде гравцям, які вважають за краще знайти затишне місце і знищити ворогів, не боячись за своє життя.

Бойова броньована машина - це невеликий танк, здатний розвивати велику швидкість. Основним його призначенням є виявлення місця розташування ворожих танків. На перший погляд здається, що ця роль незначна, але без досвідчених розвідників всю команду чекає поразка, так як ворог може напасти з будь-якого боку. Величезний мінус цієї техніки полягає в тому, що її можуть знищити з одного пострілу, тому навчитеся маневрувати і краще не наближайтеся до ворогів.

Якщо ви віддаєте перевагу PvP, будьте готові до жорстоких баталій, в яких від кожного гравця залежить виграєте ви або ж програєте. Без ретельно продуманої стратегії вся команда розбредеться по карті і вас просто переб'ють по одному. Тому рекомендується вступити в клан з досвідченим лідером, який буде наставляти і віддавати грамотні накази.

Що стосується PvE-режиму, тут все набагато цікавіше, так як ви повинні будете не просто знищити ворогів, але і захопити точку, підірвати поїзд, супроводжувати конвой і тд. Всі ці місії унікальні і навіть не дивлячись на те, що битися доведеться з штучним інтелектом, будьте готові отримати гідну відсіч.

Armored Warfare видео обзор

Після кожної місії на ваш рахунок буде нараховано досвід, який знадобиться для поліпшення старої і відкриття нової техніки, а також золото, необхідне для покупки різних деталей (захисні модулі, гранати, ракети і тд.). Крім цього всі бажаючі можуть відвідати ігровий магазин і придбати ексклюзивні речі, але вже за реальні гроші.

Офіційний сайт Armored Warfare: https://aw.mail.ru

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar