Wild Terra обзор ігри, іграти онлайн, реєстрація

Wild Terra обзор ігри, іграти онлайн, реєстрація

ВілдТерра онлайн пісочниця

Навіть не знаю з чого почати. Цей проект настільки вражає, при першому ж погляді, що слова всі просто пропадають. Гаразд, спробую так.

Кажуть, що час, коли цікавість ігри була важливіше чисто візуального оформлення, давно минув. Багато хто так каже. Однак все більше тих, хто вважає прямо навпаки.

Ні, зрозуміло, до ДОСовскіх традиціям у візуальному плані не варто сильно звертатися, проте приділити уваги ігровим можливостям навіть трохи на шкоду Візуалка - дуже навіть.

Розробники Wild Terra саме так і зробили. Візуально проект нагадує легендарну Ultima Online, а за обсягом можливостей - легко може з ним посперечатися. І ось це, особливо для знавців - дуже серйозна заява.

Будівництво, фермерство, битви, виробництво - все тут перемішано і взаємопов'язане, і цілком залежить від гравців. Так, одна з основних фіч ігри - відсутність NPC. Їх тут немає. Тобто зовсім. Вся торгівля, вся дипломатія, взагалі все взаємодії відбуваються тільки і тільки між гравцями. Непогано, а?

Новий Minecraft, або щось крутіше?

На мій погляд, все-таки тут крутіше. Хоча б тому, що квадратів таких тут все ж немає. А за можливостями і з Майні конкурує цілком непогано. Так, я, здається, повторююсь. Можливості, можливості. А які ж вони тут? Конкретніше можна? Так, звісно.

1. Дослідження світу. Подорожувати тут можна годинами, і не відкрити і десятої частини цього безкрайнього світу. При цьому фентезі тут не знайдете. Берези, буки, білки та їжачки - ось місцева флора і фауна. Від одних втікаємо, на інших полюємо - так і живемо;

2. Виживання. Так, проект далеко не казуальний, тому, крім заробітку і розвитку треба потурбуватися такими речами, як харчування. Методи видобутку і найрізноманітніші приготування. Можна пополювати на оленя, можна нарвати їстівних ягід і коріння, можна з'їсти сирим чи приготувати на багатті (в цьому випадку ефективність буде куди вище), а можна і зовсім виміняти в іншого гравця в обмін на власноруч зроблені сокиру, лук, відро, або ще яку корисну річ;

3. Споруда житла. Так, спочатку доведеться, як Мауглі, ходити по лісі і ночувати під відкритим небом. Однак, з часом, освоївшись в цьому світі і набравши ресурсів, можна обзавестися, для початку, хоча б шалашиком. А після - і зовсім приступити до будівництва власного будинку, побудувати сарай, хлів і безліч різних корисних прибудов. Таку собі хардкорну «ферму» нагадує.

Однак простою пісочницею розробники не обмежилися. Обзавівшись своїм житлом, городом, садом і худобою, можна подумати і про розширення амбіцій. А, якщо точніше, приступити до організації загону, організації, гільдії майстрів - називайте як хочете. Коротше кажучи - кооперуватися.

Так, для колективної ігри тут інструментів чи не більше, ніж для одиночної. І це логічно, все-таки перед нами ММО! По-перше, об'єднавшись, можна побудувати справжній замок! По-друге, побудувавши цей замок, тільки разом можна забезпечити його безпеку! І по-третє - тільки разом можна придумати план захоплення іншого замку! Нехило, а? Від одинаки-виживач до феодала-загарбника. Більш того, найхитріші, спритні і наполегливі зможуть створити щось на зразок держави, і стати на чолі неї. А це і для ігри, і для ЧСВ корисно.

Однак не слід забувати і стару приказку «тримай друзів близько, а ворогів - ще ближче». І, якщо з останніми все, в принципі, зрозуміло, то перші можуть і підставити вас. Не забуваємо, всі персонажі тут управляються гравцями, і передбачити, що зробить інший гравець - неможливо. Завжди є шанс, що після перемоги над ворогом, ви отримаєте ніж в спину і вашу долю трофеїв привласнить інший. Тому - вибирайте, з ким дружити!


Ну що, підіб'ємо бабки?

Перше - досить приємна, хоч і без вишукувань, графіка. Чи не ріже око і дозволяє спокійно розрізняти всі важливі деталі того, що відбувається на екрані.

Друге - «нефентезійность». Багатьом уже до чортиків набридли вічні єдинороги з ельфами. А просте і близьке Середньовіччя ще не втратило для гравців свого шарму.

Wildterra видео обзор

І останнє по черзі, але перше за важливістю - геймплей. Дааа, ігровий процес цього проекту вселяє ... Детальний крафт, найширші можливості по саморозвитку і взаємодії з іншими гравцями, важливість особистих навичок, а не прокачка. Про цей пункт можна розповідати годинами, але я зроблю простіше. Прочитали? Сподобалося? Тоді вперед, на дослідження і підкорення світу цієї прекрасної ігри ВілдТерра! Успіхів!

Офіційний сайт Wildterra: http://wildterra.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar