Сфера 3 Зачарованный мир обзор онлайн ігри, іграти

Сфера 3 Зачарованный мир обзор онлайн ігри, іграти

Відродження ігри Сфера 3

Продовження першої популярної ММОРПГ російської розробки від компанії Nikita Online, вийшла майже 10 років тому. Другу частину гравці не оцінили, і ось перед нами частина третя – класичне фентезі з сюжетом від іменитого фантаста Олександра Зорича. Розробники проекту запевняють, що іграти сферу 3 тому буде дуже цікаво – кожного чекають десятки локацій і цілі сотні квестів.

Ігра Сфера 3 — це дуже атмосферна MMORPG. Гравцеві належить битися з древнім злом під назвою Безіменні. Нічого спільного з першою частиною ігри тут не буде. Територію творці поділили на табори двох конфронтуючих один одному фракцій, їх населяють різноманітні казкові істоти. Є на карті і нейтральна локація, де здебільшого і будуть проходити бої.

сфера 3 фото

Класів у ігрі дев'ять – Варвар, Воїн, Дослідник, Чернець, Паладин, Чаклун, Ассасин, Некромант і Жрець. Крім протистояння двох основних сторін можна битися і в межах своєї раси, однак робиться це тільки на нейтральній території. Для любителів вбивати своїх передбачені серйозні нагороди – наприклад речі жертви. А смерть звичайного гравця принесе очка досвіду і золото. Не обійдеться в ігрі і без епічних облог замків. У разі перемоги гравець отримає нагороду – броню і зброю, і встановить контроль над прилеглій до замку територією. Але враховуйте те, що штурм фортеці – це командна робота, причому успіх досягається поєднанням злагодженості дій і грамотного тактичного підходу. Крім того, можна зводити і власні замки.

сфера 3 скриншот

Якщо ж гравець воліє бути одинаком, то для нього теж знайдеться чимало занять. Можна бродити по підземеллях, винищуючи NPC, можна виконувати різноманітні завдання на території ворога, можна битися на PvP-дуелі. Або ж можна стати членом невеликого загону і вийти на PvP-арену. В Сфері 3 реалізована цікава бойова система. Саме перша частина цієї клієнтської ігри в числі перших пропонувала non target систему бою, і в третій частині ми бачимо те ж саме. Є і динамічний розрахунок шкоди.

Сфера 3 видео обзор

А ось чим ігра похвалитися не може так це відмінною графікою. Хоча перед нами свіжий проект, але графічна складова на рівні п'ятирічної давності. Тому залишається задовольнятися цікавою сюжетною лінією і геймплеєм з орієнтацією на PvP і облоги замків.

Офіційний сайт сфера 3: http://promo.s3.gamexp.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar