Володарі стихій огляд браузерної ігри, іграти онлайн

Володарі стихій огляд браузерної ігри, іграти онлайн

Володарі стихій браузерна ігра

Мрієш поринути в чарівний світ сходу і відкрити для себе всі таємниці східної мудрості тоді ігра Володарі стихій для Вас. Ця східна легенда дозволить Вам стати на рівень саморозвитку і відчути себе справжнім кунг-фу майстром. Сюжет ігри представлений у вигляді круговерті завдань, в ході яких головний герой повинен зустріти друзів, знайти свою любов, уберегти світ і винищити кілька тисяч ворогів.

Ігра проходить в реальному часі. Авторизувавшись, Ви станете спадкоємцем найдавнішого в світі мистецтва кунг-фу, який повинен врятувати світ від неминучої загибелі. Але для початку своєї подорожі належить вибрати спадкоємців. Ви можете вибрати на свій смак одного з персонажів, їх в ігрі всього чотири, які чудово володіють своєю зброєю і можуть керувати силами природи. Це незворушна Хмара, благородний Вітер, надійна Ясінки і непримиренна Мрія. Після вибору персонажів, вперед за пригодами!

Розглянемо більш детально персонажів. Головні показники героїв можна умовно розділити на два види. Перша група показників це - здоров'я, досвід, дух, атака і захист. Також є виключно бойові показники - влучність, ухил, швидкість, крит і інші. Основу східної філософії складають сили природи. Наші герої не є винятком. Природна сила в ігрі називається «Природним навиком» і доступна не відразу (при досягненні 300-го рівня люті). Всі інші навички, не дивлячись на різну графіку і назви, для всіх персонажів однакові.

Ясінки і Хмара - головний дар закликати собі на допомогу силу небес: цунамі накриває всіх недругів, завдаючи кожному з них збитки в 350 одиниць життя і на додаток до цього ще відбирає 10% від атаки.

Мрія і Вітер - закликає 5 цунамі, але шкоди від її атаки набагато вище. Кожен персонаж отримує збиток в 700 одиниць життя і втрачає 20% від атаки.
Навички персонажів можна вдосконалити. Вони в ігрі розділені на діяльні і інертні. Діяльні навички представлені самої стихією, а інертні збільшуються від таких показників як стан здоров'я, ухилення і шансу кріта.

Для того, щоб Ваш розвиток в ігрі був стрімким необхідно перемогти якомога більше суперників. Але позіхати не варто один програш і відправляєтеся на старт ігри. Бої проходять майже кожну хвилину, тому гравцеві не доведеться нудьгувати. Крім численних армій персонажам надається можливість довести свою майстерність і битися з ватажками.

В час боротьби зі злом Вас очікують різноманітні квести, битви. Крім цього вам доведеться виконувати різноманітні завдання, але їх не варто ігнорувати. За їх виконання ви отримаєте нові навички та відмінні предмети, які вам знадобляться в подальшій Вашій подорожі, а для полегшення виконання завдань ви завжди можете поставити ігру на автопілот і ваші завдання будуть виконані автоматично.

Для більш стрімкого розвитку об'єднуйтеся з гравцями в команди, щоб стати могутньою армією, спробуйте себе на PvP аренах і станьте непереможними.
Варто звернути увагу на AFK-систему. Тобто поки ви ненадовго відходили куди-небудь з ігри, ваш персонаж може самостійно виконувати завдання і вбивати представників сил зла, підвищуючи свій рівень самостійно. Крім того, AFK-систему можна налаштувати для різних дій: торгівлі, зцілення.

Властелины стихий видео обзор

Також варто звернути увагу на детально опрацьовану 3D графіку, яка мальовничо виглядає в браузері ігри. У всіх персонажів ігри є анімація, а спецефектів в ігрі - чимало.
Приєднуйтесь до ігри для участі у вічній битві добра і зла. Доведіть собі і своїм суперникам, що Ви гідні гордого звання майстра кунг-фу.

Офіційний сайт властелины стихий:  http://101xp.com/games/stormriders

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar