Escilon обзор браузерної ігри, іграти онлайн

Escilon обзор браузерної ігри, іграти онлайн

Браузерна ігра Есцілон

Почавши свій шлях в ігрі, кожен зможе поринути в первісний світ і побувати в шкурі печерних людей.

У світі Есцілон кожен бореться за своє місце під сонцем, а для цього кожному гравцеві необхідно дуже багато працювати над видобутком ресурсів, полюванням і створенням одягу та зброї.

Від інших рольових ігор свого класу Есцілон вигідно відрізняється опрацюванням ігрового світу, унікальним первісним сеттінгом, дружелюбністю і низкою цікавих нововведень.

Есцілон - це різноманітна ігра, в світі якої живуть сотні тисяч користувачів.

Як і в інших сучасних іграх тут звичайно присутні дуелі. Чат в ігрі доступний постійно в режимі реального часу, тому якщо вам трохи набридло витрачати свій час на «фарм» необхідних ресурсів, можна сміливо відпочити поспілкувавшись в чаті на тему ігри або на будь-які вільні теми.

Пересування в ігрі здійснюється на найрізноманітніших локаціях. Вам необхідно подорожувати не тільки по суші материкової частини світу, а й під землею і навіть по морю. До слова, для прискорення пересування по водній частині світу в ігрі є човни.

Приділивши в ігрі час добування ресурсів, ви будете щедро винагороджені різними ресурсами. Ресурси в ігрі мають різні категорії, деякі необхідні для виконання квестів в нагороду за які можливо отримати унікальне обмундирування, яке неможливо отримати шляхом крафта. Інші ж ресурси Вам знадобляться для створення базових предметів екіпіровки, а також лікувальних мазей.

Основні бойові дії в ігрі проходять у вигляді дуелей і групових поєдинків на таких локаціях як Печерне селище і Поле битви, а також проти диких жителів світу Есцілон в зонах, які розташовані поза селищами.

Розвиток персонажа в ігрі можливо не тільки в сольній ігрі, але і в команді з іншими гравцями що забезпечить більш високу швидкість прокачування персонажа. Також можливий розвиток мирним шляхом - збираючи ресурси і продаючи їх іншим гравцям.

Щомісяця для гравців 8+ рівня стає доступний циклічний квест (щоб скинути систему щомісяця) під назвою «Підземний лабіринт» - він вдає із себе досить велику локацію під землею в якій знаходяться численні види тварин 8-14 рівнів яких можна приручити. 1 числа кожного місяця в 5,30 за московським часом відбувається так зване «переродження» лабіринту, в цей день скидаються результати квесту минулого місяця, і вся статистика і благословення обнуляються. 2 числа починається сам квест.

Для входу в лабіринт кожному гравцеві 8+ рівня, який бажає взяти участь необхідно мати при собі камінь астрального шляху (щоб не заблукати в цьому лабіринті).

У лабіринт неможливо потрапити шляхом телепортації, кожен раз, щоб перейти в нього гравцеві необхідно буде подолати тривалу дорогу з поселення до входу в сам лабіринт.

Суть самого квесту полягає в отриманні балів за приручення тварин, які водяться в лабіринті (лідерка, Індрік, Архон, Атрокс, Фангарєї). Для приручення тварини необхідно його пригостити вкусняшкою яка прийде йому до душі (смаки у всіх мешканців лабіринту різні). Якщо частування гравця припаде до смаку вихованцеві, тобто можливість його приручити або ж знизити його агресивність, ну а якщо тварині не сподобається, то що йому принесли воно може і напасти на гравця.

Кожну тварину в лабіринті гравець може погодувати тільки 1 раз на добу, що дещо ускладнює процес приручення вихованця. Для того щоб отримати бали, необхідно підвищити рівень довіри тваринни до 80%, за кожне годування можна підвищити або ж знизити рівень довіри тваринного на 5 або 10%. Якщо стан довіри тварини до гравця впаде до 0, то тварина тікає, а якщо підвищити довіру до 80% тварина біжить до квест-майстру, який нараховує 5 балів гравцеві.

Також, варто відзначити що нарахування балів за приручення тварин нараховується не тільки самому гравцеві, але також по 1 балу кожному його одноплемінникам, який вже самостійно набрав 20 балів. Максимально за весь цикл квесту кожен гравець може приручити тільки 20 тварин.

22 числа кожного місяця відбувається завершення квестового етапу і йде підрахунок результатів. Якщо є кілька гравців які по закінченню квестове етапу мають однакову кількість балів, настає етап боротьби за перемогу в якому беруть участь тільки лідери квестового періоду, інші гравці переміщуються на площу і не мають права допомогти своїм одноплемінникам до того моменту поки один з них не вирветься вперед .

При настанні етапу перемоги всі персонажі крім переможця та його одноплемінників переносяться на головну площу, а сам переможець може вибрати нагороду. Призом в даному квесті служить така зброя: дворічний меч Згубник Сердець, кинджал Луч Зорі і жезл Володар душ. Також, переможець вибирає один з видів благословення: переможець отримує +4 до всіх своїх статам; переможець отримує +20 до всіх своїх умінь; переможець і все його одноплемінники отримують +2 до всіх статистик; переможець і все його одноплемінники отримують +10 до всіх своїх навичок.

Ігра Есцілон ніколи не змусить нудьгувати своїх гравців, і постійно працює над утриманням поточних гравців і залученням нових печерних людей до свого братства.

Есцілон видео обзор

Дана ігра ведеться прямо в браузері і не вимагає установки великого клієнта. Щоб почати іграти прямо зараз, досить просто зареєструватися на сайті. Це займе не більше декількох хвилин, і ви відразу ж потрапите в інший світ. Суворий світ первісної боротьби за виживання.

Офіційний сайт Есцілон: http://escilon.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
ComForm">
avatar