My Lands обзор- онлайн ігра, регистрація в ігрі, офицйний сайт

My Lands обзор- онлайн ігра, регистрація в ігрі, офицйний сайт

My Lands стратегія онлайн

Краща браузерна ігра My Lands онлайн сюжетом схожа з знаменитої Heroes Might and Magic.

А саме - красивою графікою. Особливістю даної гри вважається якийсь ресурс «Чорний жемчуг», який можна переводити в реальні гроші.

Давним-давно існувала могутня імперія, яку населяли чотири раси - Лицарі, Темні Ельфи, Світлі Ельфи, Демони. Все було мирно доти, поки не був знайдений найдорогоцінніший ресурс, а саме «Чорний жемчуг», що дає його власнику величезну силу. Відтоді почалася кривава війна між расами імперії за дорогоцінний перли. Жителі вашого містечка зробили вас достатньо повноважним і сильним для участі в битвах. Гра має чотири раси, а так само Фракції - Світлі і Темні.

В ігрі My Lands online кожна раса унікальна по-своєму. Наприклад, могутні лицарі мають право воскрешати після смерті воїна. Демони можуть наносити на 30% більше атаки, ніж зазвичай. Кожен персонаж певної раси починає грати зі своєї території. Якщо гравець починає атакувати гравця його ж раси, він стає вразливим для всіх гравців, адже це ж справедливо, чи не так? Багато браузерних онлайн стратегій пов'язані між собою тим, що спочатку гри кожен гравець має своє місто. Відповідно він його повинен розвивати, будуючи різні будівлі, а так само вивчати різні науки.

My Lands скриншот

Гравець повинен розібратися з видобутком ресурсів, тому що крім цінних перлів, існують такі ресурси: камінь, дерево, залізо, золото і злаки. Вони видобуваються в певних будівлях, побудованих в вашому місті. Так само здійснювати покупку різних ресурсів можна на ринку, які продають гравці. Є й інший спосіб - почати обстежувати різні місцевості для пошуку рудників, шахт, штольнь і т.д. Щодо «Чорного жемчугу» - його видобувають в Соляному озері, або можна забрати у нейтральних монстрів в руїнах. Після того, кого гравець досягне сильної економіки, цілком можна робити свою армію.

Гра має 8 типів військ. Для того, щоб ваші солдати не втекли після бою, ви зобов'язані їм платити золотом. Завдяки вашим військам ви можете виконувати різні місії: грабувати і руйнувати чужі міста, заволодівати рабами і навіть захоплювати володіння. Крім звичайних воїнів, є так звані Герої - юніти, сильніше інших, можуть використовувати артефакти. Вони наймаються окремо від інших. Крім цікавих битв, існують інші цікаві місії, на приклад: перевезти ресурси, колонізувати нове володіння, шпигунство і так далі.

My Lands видео обзор

Гра сподобається багатьом користувачам, так як крім захоплюючого сюжету тут можна заробляти гроші продаючі чорний жемчуг.

Офіційний сайт My Landshttp://mlgame.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar