Капитализация онлайн обзор стратегії, реєстрація, іграти

Капитализация онлайн обзор стратегії, реєстрація, іграти

Капіталізація бізнес стратегія

Ігра Капіталізація онлайн - браузерна економічна 3D-стратегія, побудована на реальних схемах ведення бізнесу, які можна випробувати на прикладі повноцінного тривимірного міста. Пройдіть шлях від власника пекарні до глави корпорації, перевірте свої фінансові таланти і вміння приймати вірні рішення і створіть свою бізнес-імперію! 

Поки інші стратегії подібного роду підсовують гравцям суворі табличні інтерфейси, заповнені нудними колонками цифр, Капіталізація: Війни Власності пропонує своїм користувачам повноцінне тривимірне місто в кращих традиціях SimCity, де кожен бажаючий може стати власником цілого комплексу підприємств. 

Капіталізація подарує вам тонни першокласного контенту, що розтягся на даний момент на 70 рівнів ігрового процесу, в якому ви зможете повністю проявити свої підприємницькі здібності, пройшовши нелегкий путь від рядового бізнесмена до рівня справжнього капіталіста, що займається інвестиціями в прибуткові підприємства. Тоді за вас почнуть працювати ваші гроші. Після реєстрації на офіційному сайті ви отримаєте одне з п'яти базових початкових підприємств на вибір: хімічне виробництво, лісопилка, алкогольний завод, сталеливарне виробництво і пекарня. 

Капитализация скриншот

Правда, перш ніж робити business, спочатку доведеться потренуватися на виробництві булочок. Ларьків з шаурмою, слава богу, в і ігрі немає, а ось власна пекарня - хороший спосіб вивчити всі тонкощі ведення бізнесу та вибудовування виробничих ланцюжків. Так, якщо для виробництва хліба досить однієї муки, то щоб випекти партію булочок, доведеться знайти постачальника цукру. 

Такий же принцип поширюється і на інші підприємства, причому, чим більш технологічні продукт, тим більше ниточок доведеться пов'язувати воєдино. Наприклад, для виробництва меблів доведеться знайти постачальника дощок (це може бути NPC або жива людина) або самому знайти і викупити лісопилку. А володіння лісопилкою автоматично означає, що потрібно шукати лісозаготівельника, або самому організовувати вирубку дрімучого лісу, навколо міста. 

А тепер уявіть, скільки справ потрібно зробити, щоб налагодити виробництво побутової техніки. Саме тут починає працювати принцип кооперації, в рамках якого кілька гравців можуть об'єднуватися в компанії і створювати цілі бізнес-імперії. До речі, ігра не даремно називається Капіталізація: Війни Власності. За володіння цінними ресурсами тут доведеться дійсно повоювати, правда, не танками і літаками, а своїми гаманцями. 

Так само в ігрі Капіталізація вам належить вибрати собі особисту помічницю, яка постане тут в ролі секретарки, і яка вона буде на вигляд, сексапільна кокетка або ділова мимра - вирішувати тільки вам. 

Капитализация фото

Всі ресурси, які крутяться в новій онлайн ігрі стратегії Капіталізація: Війни власності, крім самих грошей звичайно, можна розділити на дві великі групи: матеріальні, куди входять різні види продукції, що виробляються учасниками; і нематеріальні, куди входить престиж і репутація, і саме за їх поліпшення доведеться неслабо попітніти. Престиж видобувається шляхом поліпшення свого матеріального стану, покупки нерухомості і підприємств і т.д. Висока ж репутація досягається шляхом виключно вдалою професійної діяльності і саме від неї найбільше залежатиме рівень довіри до вас на пізніх стадіях, як до інвестора. Приєднуйтесь до тестування Капіталізації і не забувайте запрошувати друзів з соціальних мереж. 

Для більшого реалізму автори додали в ігру можливість модернізації підприємств і тренувань персоналу. Так, наприклад, саме від кваліфікації вашого бухгалтера залежатиме, скільки будете платити податків, а від умінь юриста - розмір вашої частки в інвестиційних бізнес-проектах. Ну а для зовсім вже просунутих акул бізнесу пропонують такий серйозний інструмент збагачення себе улюбленого, як інвестиції. В принципі, подібний набір інструментів можна побачити в будь-який бізнес-стратегії, однак навряд чи ви де-небудь знайдете настільки приємні для ведення справ умови.

Капитализация видео обзор

Пропонуючи гравцям повноцінний, що живе своїм життям мегаполіс, Капіталізація: Війни Власності виглядає на фоні інших економічних симуляторів, як Феррарі на тлі Лади Калини. І це при тому, що ігра знаходиться на стадії тестування, а значить, буде рости і вглиб, і вшир.

Офіційний сайт капитализация онлайнhttp://warofproperty.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar