Imperia online обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Imperia online обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Стратегія Imperia online

Хочете детальний огляд ігри Imperia Online? Тоді, отримаєте! Стратегія  Імперія Онлайн вже знайшла свою тисячну армію прихильників, і це всього лише за кілька місяців! Ігра виконана в вдало підібраному середньовічному стилі, де ви зможете створити свою імперію і керувати нею в 10 століття. Для початку, вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті ігри (посилання нижче), заповнити просту анкету, і як кажуть, можна йти в бій! 

Повідомляємо вам відразу, що основна мета в ігрі це отримання максимальної кількості очок розвитку вашого міста. Це потрібно зробити для того, щоб ваша імперія була найсильнішою і непробивною серед інших. Хочете отримати багато очок? Тоді вам доведеться бути грамотним командиром, бути хорошим торговцем, домовлятися про угоди з іншими гравцями і багато іншого. 

Imperia online скриншот

На самому початку вашої історії ви отримаєте тільки одне маленьке село. У ньому будуть стояти парочка домів для робітників і міський центр, звідки ви будете керувати вашим містом. Для успішного розвитку вашого села до великого міста, а внаслідок і імперії, вам знадобляться багато ігрових ресурсів. 

Так що, на самому початку радимо вам побудувати споруди, які видобувають різні ресурси. Ними можуть всі будівлі, починаючи від шахт і лісопилок і закінчуючи фермами. Під час вибору будівлі вам будуть показані ті, які ви можете побудувати в даний момент. З плином часу вам відкриються такі будівлі як великий храм, фортеця, будови для юнітів і так далі. Після будівництва будівель такого типу ваша швидкість розвитку вашої імперії зросте в кілька разів. 

Imperia online видео обзор

На вибір в ігрі є дві раси: імперці і кочівники. Імперці більш розвинені в економічному плані, а кочівники у військовому. Вам необхідно буде підтримувати вашу армію в сучасному (на ті часи) обмундируванні і постійно навчати їх, так як, якщо на вас нападуть вороги, то вам потрібно буде чимось захищатися. Крім армії, покращуйте свою фортецю, будуйте більш укріплені стіни і захисні споруди, і тоді ваша фортеця буде захищеною. І перемоза завжди буде за вами.

Офіційний сайт Імперія онлайн: http://s.kma1.biz/KsX8nh/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar