Goodgame Empire - іграти, реєстрація, обзор онлайн ігри

Goodgame Empire - іграти, реєстрація, обзор онлайн ігри

Goodgame Empire браузерна стратегія

Goodgame Empire online браузерна новинка в світі онлайн ігор, яка подарує захоплюючі битви, проходження квестів і зону досліджень. 

Щоб вам було простіше розібратися в ігрі Goodgame Empire онлайн, краще розповісти про все по порядку. Після завершення реєстрації кожен гравець отримує невеликий шматок землі з зведеними на ньому будівлями. Головна мета ігри - розвиток, який передбачає під собою споруду нових об'єктів, видобуток ресурсів і ведення досліджень. 

Найважливіші ресурси - це дерево, каміння і золото. Їх наявність дозволить вам утримувати війська, а надлишки можна буде продавати на ринку для отримання прибутку. При досягненні певної кількості ресурсів гравцеві стануть доступні битви з баронами. Зрозуміло, спочатку бої будуть досить простими, проте поступово вони ускладнюватися. Великий дохід можна отримати, здійснюючи набіги на володіння сусідів, проте вони стануть доступні тільки після досягнення досить високого рівня. 

Goodgame Empire скриншот

На самому початку гри допомагати в економіці, політиці і військовій справі вам будуть радники. З їх допомогою ви дізнаєтеся про навігації та особливості ігрового процесу. На п'ятому рівні радники покинуть вас, однак стане доступна взаємодія з іншими гравцями. Слід зазначити, що в Goodgame Empire дуже розвинені соціальні функції і це, безумовно, величезна гідність цієї гри. Всі її учасники можуть спілкуватися між собою в чатах, а також вступати в альянси і гільдії. Об'єднання з іншими гравцями забезпечить вам додатковий захист, тому ви завжди зможете протистояти своїм супротивникам. 

Goodgame Empire видео обзор

Якщо говорити про бойову систему, то вона зроблена таким чином, що гравці діляться на тих, хто атакує, і тих, хто захищається. В цілому ж, Goodgame Empire спокійно можна назвати вдалою браузерної mmorpg статегією. Вона приваблює своєю якісною графікою, хорошою музикою і продуманим сюжетом, що дозволяє повністю перенестися в епоху середньовіччя.

Офіційний сайт Goodgame Empirehttp://empire.goodgamestudios.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar