1100AD обзор - онлайн ігра, реєстрація, іграти онлайн

1100AD обзор - онлайн ігра, реєстрація, іграти онлайн

1100AD стратегія онлайн

1100AD - це онлайн ігра стратегія, багатьом знайома за назвою Становлення бурштинових земель. З сюжету ігри ставати зрозуміло, що десь у землях Середньовіччя лицар на чолі невеликого загону вирішує почати будівництво замку, навколо якого в наслідок з'являється ціле місто. Гравцеві належить стежити за тим, щоб розвивалися шахти, лісопилка, інші об'єкти, від яких залежить кількість ресурсів. 

В онлайн ігрі Становлення бурштинових земель необхідно буде розвинути ринкову торгівлю, щоб мати можливість збільшити масштаби здійснюваних угод, а для того, щоб знання досягли рівня, на якому стане можливим споруда наступного замку, буде потрібно спочатку побудувати бібліотеку, потім її серйозно удосконалити, а потім - для отримання очок володіння ще одним містом, - вкласти в бібліотеку значну кількість ресурсів. 

Втім, ще один додаткове місто будується без особливих складнощів, зате потім - починається гостра нестача ресурсів. І тут у гравця 1100AD з'являється вибір, як себе повести. Можна, звичайно, терпляче чекати, коли необхідну кількість ресурсів добудемо само собою, рубати і вимінювати ліс. А можна зібрати військо, побудувати побільше возів і відправиться перевірити сховище найближчого сусіда. 

На ранній стадії за сусідні замки може іграти штучний інтелект, але в міру заселення долин справу доведеться мати з непередбачуваністю живих гравців, злодійство ресурсів у яких може бути чревате. Тому що в браузерної онлайн ігрі 1100 AD передбачені різні варіації об'єднання гравців: від повноправних спілок, до лицарських орденів з жорсткою ієрархією і суворого васального підпорядкування. 

Грабуючи з вигляду слабкого сусіда, слід бути особливо уважним: хто є його союзником, і не входить він в якій-небудь могутній орден. А то, - як би не прийшла багатотисячна армія його лорда ... У цій ситуації можна не тільки позбудетися запасу ресурсів і побачити свою армію знищеної, а й втратити весь замок. 

1100AD скриншот

Оскільки ігра 1100 AD не припиняється ні вдень не вночі, замок гравця можна застати зненацька. Але це не означає, що без гравця його армія не буде захищатися. Просто відсутність в момент нападу за комп'ютером позбавляє гравця можливості оперативно зреагувати на напад і, в разі потреби, попросити допомоги у союзників або у свого лорда 

Але якщо побудувати міцні стіни навколо міста, то можливість проникнення армії загарбників до сховища значно знижується. Принаймні, йому доведеться витратити значний час для того, щоб за допомогою таранів і катапульт проламати в стіні пролом. 

1100AD видео обзор

Багато чого в тактичній стадії битв в 1100AD залежить від того наскільки грамотно підібраний склад військ. Адже при розрахунку результатів враховується перевага одного виду військ проти іншого. Так що перш ніж відправити свою армію в похід, слід подумати, куди який загін поставити і яку тактику битви вибрати. Комбінуйте, боріться, будуйте, торгуйте, завойовуйте, укладайте союзи і підкоряйте. І нехай перемога в Становленні бурштинових земель залишиться за найсильнішим!

Офіційний сайт 1100AD: http://1100ad.com/ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar