Z-WAR обзор браузерної RPG ігри про зомбі, реєстрація

Z-WAR обзор браузерної RPG ігри про зомбі, реєстрація

Z-WAR ігра про зомбі апокаліпсис

Не так давно вийшов фільм Z-war, який просто заполонив серця багатьох любителів фантастики. Фільм придбав величезну популярність і тому за мотивами даної стрічки вирішили зробити хорошу онлайн іграшку. На перший погляд, здається, що ця ігра наповнена стандартним сюжетом як для фільму жахів: бої людей проти зомбі. Але, в даній ігрі не все так просто. Так, безперечно вам випаде шанс показати, як ви з легкістю справляєтеся з монстрами, які без діла вештаються по вашій планеті. Z-war онлайн ігра, для якої варто пройти швидку реєстрацію, і все, можете перезаряджати свій пістолет. 

Ігра Z-war спочатку продумана розробниками так, щоб гравець відчував себе комфортно з перших хвилин ігри. Зрозумілий і легкий інтерфейс, хороша графа і нетривіальний сюжет, роблять цю онлайн ігру доступною для будь-яких гравців. 

Іграти в Z-war ви будете в невеликому провінційному містечку Рейвенвуд. Саме це місце можна назвати початком початків, де стався витік вірусу з наукової лабораторії Zion-tech. Після цього випадку стали відомі перетворення людей в монстрів. Цьому жахливого вірусу вистачило лише пару місяців, щоб охопити більше половини населення. Люди, які змогли врятуватися від цієї мутації, вижили тільки за рахунок колективу і спільної ідеї - врятуватися в ім'я свого роду. Але, таких груп людей залишилося дуже мало, тому виживати їм було дуже важко. 

Z-war скриншот

Z-war обзор ігри допоможе вам побачити всі переваги даної іграшки. Так як було вже сказано, щоб вижити в цьому світі, бажано об'єднуватися в групи. Вам належить разом пліч о пліч діяти з вашими друзями, які іграють в Z-war, або налагоджувати контакти з такими ж гравцями, як і ви в чатах. 

Кожен день перед вами відкриваються просторі вулиці рідного містечка, які необхідно патрулювати, щоб уникнути появи і розмноження зомбі людей. Велика кількість будівель приховують в собі небезпеку, так як саме такі темні, сирі і порожні приміщення люблять зомбі. За те, що ви виконуєте завдання, вам дається картинка - бонус, а вона в свою чергу впливає на навички і монети. 

Z-war видео обзор

Ігра дуже цікава, вас захоплять жваві перестрілки, активні онлайн ігравці і розмови з ними в чаті, коротше ви чудово проведете час у віртуальному світі Z-war.

Офіційний сайт Z-warhttp://z-war.com

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar