WarFrame обзор- реєстрація в ігрі офіційний сайт іграти онлайн

WarFrame обзор- реєстрація в ігрі офіційний сайт іграти онлайн

WarFrame онлайн ігра

Новий онлайн шутер, створений від третьої особи, в якому ви будете керувати космічним персонажем расси Тенно.

Безліч ворогів намагаються поневолити цю расу. Створені суперсучасні екзоскелети - Warframe online (Ворфрейм). Вони дозволяють бійцям знайти швидкість і неймовірну силу, для перемоги в тривалій війні. Також створені спеціальні картки - моди, які дозволяють посилити бойові екзоскелети.

Крім модів в грі стало доступно за допомогою креслень створення нового типу зброї та власне самих Варфреймов. Креслення можна придбати в магазині і отримати, виконуючи поставлені завдання. Для створення предмета потрібно трохи часу, гроші, ресурси і, звичайно ж, креслення.

Існуючі в грі Ворфрейми поділяються на три класи. Варто відзначити, що класи поділяються аналогічно грі MMORPG: злодій, маг і воїн. Краща атмосфера для воїна це сутички, оскільки він володіє високою витривалістю, великою силою і високою смертоносністю. Скритність - головна якість злодія, який може використовувати режим невидимості і застосовувати різні отрути і пастки. Магічні здібності це відмінна риса магів, які можуть вилікувати своїх товаришів, випускати блискавки зі своїх рук і підпорядкувати своїй волі ворогів. У міру того як накопичується досвід, зростає і рівень кожного Варфрейма. Що б відкрити нові навички та заклинання, потрібно отримати досить високий рівень персонажа.

warframe скриншот

Власне як і в грі Black Fire, для початку гри необхідно пройти невелике навчання, після якого вам відразу стане доступно перше завдання. Немаловажним фактором є те, що в Warframe онлайн можна грати як поодинці, так і об'єднатися з іншими гравцями. У грі існує всього три види ворогів: роботи (Корпус), найманці-клони (Грінір) і зомбі (Заражені). Розробники обіцяють швидку появу нових кровожерливих видів ворогів, для більш видовищної і захоплюючої гри.

Місії, які представлені в грі, дуже різноманітні. Ви зможете влаштовувати саботаж, захоплювати артефакти, захищати кораблі, рятувати заручників і багато іншого. Вбивство боса це найбільш цікава місія, тому що бос набагато сильніше, ніж пересічні вороги.

Warframe видео обзор

Ігра Warframe має масу переваг, які доставлять гравцеві масу задоволення. Відмінна графіка і онлайн підтримка розробників не залишать жодного гравця байдужим.

Офіційний сайт Warframehttps://warframe.com/ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
0
1 ваня1234 • 12:21, 13.09.2014
круто
avatar