Infestation обзор - ігра про зомбі, купити, реєстрація, скачати

Infestation обзор - ігра про зомбі, купити, реєстрація, скачати

Ігра про зомбі Infestation - Survivor Stories

Клієнтська ігра Infestation - Survivor Stories розроблена новозеландською компанією Hammerpoint Interactive і є спадкоємицею популярного шутера DayZ. Гру можна віднести відразу до кількох жанрів: шутер, MMOG, екшен, але найбільше вона підходить під визначення жанру Survival horror. Гравцеві належить виживати в жорстокому світі зомбі-апокаліпсису, ставши одним з небагатьох, кому «пощастило» вціліти. 

Infestation онлайн володіє всіма рисами класичного шутера, тому геймплей тут зводиться до нехитрої справи: необхідно знищувати зомбі. Гравець може скористатися безліччю видів різного озброєння, включаючи кулемети і вогнемети. В цьому відношенні Infestation online є продовжувачем культової ігри Left 4 Dead. 

На відміну від інших ігор, експлуатуючих тематику зомбі-апокаліпсису, в Infestation велику увагу приділено виживанню. Щоб не загинути, гравець повинен шукати їжу, патрони, зброю. Найстрашнішим противником в світі Infestation не є зомбі, а люди - інші гравці, з якими доводиться боротися за медикаменти, амуніцію і продовольство. 

infestation скриншот

Розробникам Infestation вдалося домогтися атмосфери жаху і напруги. Художники-графіки Hammerpoint Interactive, очевидно, надихалися кращими фільмами про зомбі: «28 днів потому» і «День мерців» Джорджа Ромеро. Картинка нарочито «змазана», в природних локаціях клубочиться туман, з якого на гравця в будь-який момент можуть напасти зомбі. Ходячі мерці промальовані настільки натуралістично, що налякають будь-кого. 

Світ Infestation - це понад чотирьохсот квадратних кілометрів всіляких локацій, повністю відкритих для дослідження. 

Для того щоб почати подорож по похмурому світі Infestation, користувач скачує ігровий клієнт. Онлайн ігра цікава тим, що в світі Infestation постійно знаходяться не менше сотні гравців, зустріч з якими таїть явну загрозу. 

Користувач сам вибирає стиль ігри. Він може шукати артефакти і торгувати ними, створити і розвинути свій клан мисливців на зомбі, виконувати завдання. Також доступна ігра в режимі сталкера. 

Infestation видео обзор

В Infestation доступна безліч видів зброї, причому всі автомати, пістолети та гранати мають характеристики, аналогічні реальним. Спорядження гравець може знайти безпосередньо в ігрі, а не купувати його за справжні гроші.

Офіційний сайт Infestationhttp://infestationmmo.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar