CrossFire обзор онлайн шутера, реєстрація, скачати онлайн

CrossFire обзор онлайн шутера, реєстрація, скачати онлайн

CrossFire online шутер

CrossFire онлайн являє собою багатокористувацький онлайн шутер від першої особи. Його розробником є корейська компанія SmileGate. Ігровий сюжет полягає в конфронтації двох організацій - Global Risk і Black List.

Global Risk - величезна приватна військова організація, що не має національної єдності. Її творцями були члени загону SAS (в минулому). Спеціалізація цього об'єднання полягає у виконанні замовлень держав, які не мають у своєму розпорядженні аналогічних спецзагонів. Їх мета - боротьба з анархією і тероризмом в сучасному суспільстві. Фінансове становище Global Risk на високому рівні, а проблем з екіпіровкою і зброєю просто не існує.

Секретна корпорація найманців Black List пропагує насильство. Вони готові на застосування крайніх заходів проти агресивної політики світових держав. Дана корпорація іменує себе «борцями за свободу». Правда, винагорода за виконання завдань істотного доходу не приносить. Але, навіть не дивлячись на це, Black List вдається триматися на плаву. Причина тому - нелегальна прибуток і таємні інвестори.

CrossFire картинка

У ігрі кросфаєр передбачено чотири типи зброї: Основне, Допоміжне, Метальне і Холодне, а також неймовірна різноманітність екіпіровки. Велика частина споряджень іграє лише декоративну роль, однак є й ті, які дарують бонуси.

Присвятіть свій час популярному онлайн екшену з незвичайними режимами і традиційними боями спецпідрозділів.

CrossFire скриншот

Для того, щоб почати іграти CrossFire, Вам необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті CrossFire (посилання на офф сайт в кінці цієї сторінки). Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно завантажити клієнт ігри і проінсталювати його на своєму комп'ютері.

Створивши обліковий запис, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російською сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрові нововведення, новини та іншу інформацію по ігрі.

CrossFire видео обзор

Якщо у Вас виникнуть проблеми при створенні акаунта, з запуском ігри або вже в процесі самої ігри, Ви можете звернеться в розділ «Підтримка» на офіційному сайті «CrossFire» і скориставшись відповідною формою - отримати відповіді на всі поставлені Вами питання.

Офіційний сайт CrossFire: https://cfire.mail.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar