Black Fire обзор- офіційний сайт, онлайн ігра, реєстрація безкоштовно

Black Fire обзор- офіційний сайт, онлайн ігра, реєстрація безкоштовно

Black Fire онлайн ігра

Кращий клієнтський онлайн шутер з гарною графікою від розробників гри Counter Strike - Black Fire online.

Сюжет гри вас перенесе на багато років в перед, де йдуть запеклі бої з серйозними корпораціями, з виробництва нанокомп'ютерів. Для цієї операції був створений бойовий наноробот під назвою Black Fire. Після перепрограмування в нейронну мережу мозку людини, його взяли під повний контроль велика компанія. Тим самим, армія людей перетворювалася в страшних зомбі, які й будуть вашими ворогами. Але крім зомбі доведеться воювати і з механічними роботами. Особливість гри Black Fire полягає в тому, що всі бойові операції доведеться вести від третьої особи. Для чого розробники придумали такий хід гри ви зрозумієте, коли почнеться перестрілка з ворогами з укриття. Ви тепер зможете сховатися, щоб вести прицільний вогонь або стріляти з будь-якого укриття, що надає відмінну динаміку і мобільність грі.

Розробники Black Fire створили більше тридцяти PvP і PvE-режимів. Гравцеві доведеться захищатися від армії зомбі, штурмувати піратські бази і вести арешт керівників компаній. В арсенал зброї увійдуть мечі, пістолети, рушниці та автомати. Кожен персонаж має можливість носити з собою тільки дві одиниці вогнепальної зброї.

Black Fire игра

Таким чином ігра Black Fire назвати звичайним онлайн шутером не виходить. Ця гра набагато краще - вести битви доведеться на смерть, проти людей, роботів і зомбі. Велика кількість місій не дасть занудьгувати будь-якому геймеру. Проходячи успішно кожну операція, боєць буде заохочуватися нагородами.

Black Fire видео обзор

Після перегляду відео до гри з нашого огляду, можна помітити, що якість графіки і візуальні ефекти на висоті, які були розроблені на потужному движку Unreal Engine 3.6. Тим самим ця гра зайняла почесне місце в рейтиг топ онлайн ігор. Ми впевнені, що любителям динамічних боїв, які все ж таки вирішать пограти в Black Fire, не розчаруються. Щоб побачити всі кращі якості гри, просто пройдіть реєстрацію та почніть свої кровопролитні бої!

Офіційний сайт Black Firehttp://gobf.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar