Affected Zone Tactics online обзор - онлайн ігра, реєстрація, іграти

Affected Zone Tactics online обзор - онлайн ігра, реєстрація, іграти

Affected Zone шутер онлайн

Ігра Affected Zone Tactics онлайн шутер являє собою дещо цікаве, а точніше онлайн додаток, який на даний момент проходить бета. Інакше кажучи, дана ігра - це трохи візуально змінений старий проект Affected Zone. У цій версії гравці зможуть покращувати своїх героїв і іграти в покрокову стратегію. Битви мають відмінну реалістичність, а за допомогою хорошої тактики вони проходять на одному диханні. 

У Affected Zone Tactics ви будете командиром. Вам дадуть управляти невеликим загоном, в якому присутні найманці. Хлопці хоробрі бійці, які не будуть боятися йти на смерть, якщо потрібно буде, і вони це роблять заради дослідження паралельного світу, в якому вони зараз і перебувають. Безумовно, адже вони хочуть наживи і безліч корисних ресурсів, яких є достатня кількість у світі ігри. Зараз, для того щоб загін зберігся в цілості, ви повинні стати геніальним стратегом щоб відмовити і розробляти хороші тактичні виходи з ситуації ігри. Ви повинні викластися на повну силу, щоб перемогти всі ворожі армії, з якими ви завжди будете боротися, і боротися за титул кращого в режимі онлайн. У Affected Zone Tactics немає місця спокою, тут завжди вирує протистояння між двома сильними корпораціями - з кожною секундою кількість конфліктів всередині ігри збільшується в кілька разів. 

Affected Zone Tactics скриншот

Система покрокових боїв у ігрі займає хороше місце, що відмінно позначається на самій грі. Герої ігри мають можливість захоплення прапора. Крім цього, в даному проекті добре реалізували систему управління найманців. Завдяки відмінній системі укриттів, вам буде цікавіше і різноманітніше іграти Affected Zone Tactics, а також ви зможете продумувати свої кроки наперед. 

Для того, щоб почати іграти в цю чудову ігру, вам потрібно буде зареєструватися на сайті ігри Affected Zone Tactics. Реєстрація Affected Zone Tactics в ігрі настільки легка і зрозуміла, що зрозуміє будь-яка людина - ви повинні будете написати в рядку свою електронну скриньку і власний пароль. Завдяки тому, що гра повністю локалізована на російську мову, вам не важко вникнути в гру і зрозуміти всі її аспекти через кілька ігрових хвилин. 

Affected Zone Tactics видео обзор

Завдяки тому, що в Affected Zone Tactics присутній відмінна розвинена система персонажів, іграти в неї для гравців буде тільки одне задоволення. У проекті ви зможете познайомитися з новими людьми, які незабаром зможуть вам стати кращими друзями, або пограти з справжніми друзями, тим самим відчуваючи підтримку з боку. Грайте тільки в гарні ігри. Удачи!

Офіційний сайт Affected Zone Tacticshttp://azt.ggeek.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar