Affected Zone обзор ігри, офіційний сайт, іграти, реєстрація

Affected Zone - обзор ігри, офіційний сайт, іграти, реєстрація

Affected Zone онлайн шутер

Кращий клієнтський онлайн шутер що знаходиться на стадії ОБТ. Сюжет Affected Zone онлайн перенесе вас у світ війни і корупції.

В цей смутний час енергетичних ресурсів на нашій планеті практично не залишилося, тому всього живого загрожує загибель. Єдиний шанс на порятунок - нове джерело енергії, яке у ігрі представлене блакитними кристалами. Вони несуть у собі величезний потенціал, але при цьому досить небезпечні.

На думку деяких гравців, які регулярно стежать за обзорами mmorpg кажуть, що Affected Zone online являє собою суміш останньої X-Com: Enemy Unknown і перших частин Fallout. Гравцю необхідно буде командувати загоном,  який може складатися максимум 8 персонажів. Кожен з них може мати певну базову спеціальністю. Всього їх чотири: підтримка, коммандос, важка піхота і легка піхота, але кожній з них притаманні свої відгалуження.

Affected Zone скриншот

В онлайн ігрі Affected Zone радує широкий асортимент різних видів зброї. Тут гравцям пропонуються і кулемети, і штурмові гвинтівки, і протипіхотні міни. Крім цього є можливість проведення модифікації базових зразків зброї для підвищення його ефективності. Зробити це можна, використовуючи різні модулі. У процесі прокачування персонажів різні види зброї будуть з'являтися у вільному доступі, але при цьому поступово вони будуть тільки могутніше і досконаліше. Також пропонуються додаткові модулі. Враховуючи даний факт, відкриваються широкі можливості для ведення тактичної гри.

У майбутньому Affected Zone орієнтується на PvP і в цьому схожа з War Thunder. Зброю можна буде покращувати в ході прокачування персонажа, але велика кількість базових зразків у будь-якому випадку дозволяє отримати задоволення від боїв. Вдобавок в речах, що належать загону, можна знайти високотехнологічні гаджети, які ні в одній іншій грі не зустрічаються.

Affected Zone видео обзор

Світ Affected Zone продуманий до дрібниць. Щоб зробити його дійсно реалістичним розробники використовували сучасні графічні технології, що дозволяють деталізувати навіть найнезначніші ігрові елементи. Така краса гармонійно доповнюється якісним звуковим оформленням. Окремо слід зауважити, що, незважаючи на відмінну графіку і звук, Affected Zone не виставляє високих вимог до комп'ютерного «заліза» і може працювати навіть не на найпотужніших ПК.

Офіційний сайт Affected Zone:www.az.ggeek.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar