Star Race обзор ігри, іграти онлайн, реєстрація

Star Race обзор ігри, іграти онлайн, реєстрація

Star Race космічна рольова ігра

Star Race - безкоштовна браузерна онлайн ігра, дії якої розгортаються в космосі. Ігра була розроблена компанією NeutrinoTeam і доступна всім бажаючим.

Подій ігри оповідають про нелегку долю людства. Технологічно прогрес досяг високого рівня, і люди змогли створювати роботів. На початку андроїди виконували все, що повинні, однак незабаром вони збунтувалися. Ті, що вижили були змушені покинути планету Земля і відправитися на пошуки надійного притулку. Але механічні дроїди не збираються просто так відпустити своїх власників, і вони організували нову фракцію під назвою «Зандроіди» і вирушили на пошуки залишків людства. В цей час люди розділилися на кілька фракцій і почали активно воювати один з одним за ресурси і територію.

Гравець в StarRace бере на себе роль одного з біженців. Користувач має особистий космічний корабель, за допомогою якого можна здійснювати подорожі в космосі. На початку гравцеві надається свобода дії - подорожуйте туди, куди побажаєте.

Головною базою для всіх гравців є космічна зірка під назвою SA-19. Існує безліч інших баз, проте їх необхідно поступово відкривати. Дана столиця є торговим центром. Ви зможете набути або продати різні предмети, поспілкуватися з гравцями та багато іншого.

Star Race скриншот

Битви в StarRace проходять в режимі реального часу. Під вашим контролем знаходиться велика кількість потужних гармат. Кожна гармата прив'язана до певної клавіші, тому в бою вам доведеться тиснути мало не на всі кнопки. Видовищні вибухи, лазери, літаючі торпеди, хмара сміття - і все це лише в маленькій битві між двома гравцями. Простіше кажучи, в цей момент StarRace виглядає як цікавий аркадний космічний шутер.

Торгівля також є цікавою системою в даній ігрі. Практично на кожній планеті присутня своя база, на якій ви зможете розвивати торговельні відносини з іншими користувачами. Ціни на ринку формуються виключно гравцями.

Також присутня система взаємодії між гравцями, різні квести, велика кількість товарів, система прокачування деталей корабля і багато інших цікавих речей.

Star Race видео обзор

Ігра Star Race онлайн- на рідкість цікава, різноманітна ігра про космічного мандрівника, яка надає безліч різних можливостей і величезний відкритий світ. Рекомендується всім любителям ігор про космос.

Офіційний сайт Star Race: http://starrace.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar