Космические Баталии обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, іграти безкоштовно

Космические Баталии обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, іграти безкоштовно

BattleSpace космічна ігра

Нова браузерна MMORTS ігра Космічні Баталії BattleSpace представник стратегій жанру Sci-Fi в реальному часі. Історія всесвіту ігри Космічних Баталий така. Один невдалий експеримент зруйнував Землю, але тим самим дозволив людству будувати свої колонії по всій галактиці. Заселяючи інші планети люди налагоджували виробництво і життя в інших світах. Але з часом починалися суперництва між планетами, які потім переростали в протистояння і війни, для посилення своїх сил планети однодумці стали об'єднуватися в Альянси.

Зайшовши в MMORTS ігру Космічні Баталії онлайн вам належить вибрати планету для заселення та іменувати її. По ходу ігри вам потрібно розвивати інфраструктуру і військову міць імперії, поступово захоплюючи прилеглі планети. У ігрі Космічні Баталії існує всього 4 види ресурсів: Дейтерій, метал, кристали і електрика. Перші три типи ресурсів видобуваються в шахтах (рудниках). Електрика добуватися за допомогою космічних і наземних електростанцій, але врахуйте що станції споживають дейтерій. 

Космические Баталии скриншот

Що б відкрити нові технології в ігрі Космічні Баталії потрібно побудувати лабораторію. З лабораторією ви зможете відкрити безліч новий будівель, як військові так і для розвитку інфраструктури. Також можна вивчити військовий шпіонаж. Побудувавши верф, ви зможете створити свою флотилію космольотів і наземні захисні споруди: купола, ППО і т.д. Розробники браузерной MMORTS ігри Космічні Баталії зробили можливих найм інженерів і офіцерів, які дають непогані бонуси корабельним флотам і шахтам. Звичайно вижити в цьому жорстокому світі буде не легко, але щоб полегшити гру ви зможете вступити в альянс, який зможе допомогти вам не тільки в захисті вашої планети але й у знищення противників. Також ви зможете обмінюватися ресурсами з соалійцами. 

BattleSpace видео обзор

Браузерна онлайн ігра Космічні Баталії (BattleSpace) досить таки цікава стратегія в реальному часі, і якщо ви любитель розвивати свої колонії то варто зареєструватися.

Офіційний сайт BattleSpacehttp://battlespace.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar