Casus Belli обзор- іграти онлайн, іграти безкоштовно, реєстрація

Casus Belli обзор- іграти онлайн, іграти безкоштовно, реєстрація

Casus Belli космічна браузерна ігра

Ринок браузерних розваг в SCI-FI сеттинге переповнений різними однотипними аркадами. Не дивно, що любителям жанру доводиться перенести чимало розчарувань в пошуках гідної космічної ігри. Тому, в цьому огляді мова піде про британську BBММО під назвою Casus Belli онлайн, який з легкістю вирішить цю вічну проблему вибору. 

Сюжет ігри оповідає про канонічність протистоянні землян з інопланетними загарбниками. Сценаристи потрудилися на славу: замість шаблонного кліше, ми маємо досить стерпний опис подій. За задумом авторів, всі технології і знання землянам передала дружня раса Інформатори. Вона ж попередила і про вторгнення раси Мисливців, яка борознить галактику і анігілює інші види, подібно женці з Mass Effect'a. 


Природно, людство так просто не здасться і вас як капітана самого початкового корабля відправляють на захист батьківщини. Перше враження після тренування, дуже відчутно напоминає дежавю і вже після перших хвилин стає зрозуміло, що перед нами класична компоновка ангара і командних битв в дусі WoT. Немає сенсу пояснювати цю механіку, адже з фармомкредітов і експи для подальших апів знайомі практично всі. Але не все так просто як здається. 

casus belli скриншот


З першого бою все стає на свої місця. Перед нами вже не чергова солянка жанрів, а самодостатній і оригінальний проект. А все завдяки унікальній бойовій системі. Замість казуальної автоатаки в Casus Belli реалізовані бої на основі ньютонівської фізики. Іншими словами, на двомірній карті замість яскравого місива deathmatch'a акуратним пунктиром відображені вектори переміщення ракет і всіх судів на момент битви. 


Залежно від типу озброєння ми самостійно підбираємо напрямок і точки активації наших ракет, враховуючи при цьому швидкість і вектори переміщення супротивників. Якщо простіше, то суперник розігнавшись, не зможе швидко маневрувати, оскільки його швидкість буде прямо пропорційною до радіуса розвороту. Звучить складно, але після перших п'яти боїв ви зможете і не таке прораховувати. 

Casus Belli видео обзор


Як ми бачимо, ігра Casus Belli поєднує в собі елементи як командних шутерів, так і тактичних rts, що разом з оригінальними боями і культової WoT механікою гарантує по-справжньому інтересний геймплей. Додамо до цього ще й приємну рисовку оточення, HD текстури і ненавязчівий саундтрек, що у підсумку, отримати дійсно якісний BBММО проект.

Офіційний сайт Casus Belliww.casus-belli.com

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar