Andromeda5 обзор- онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Andromeda5 обзор- онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Андромеда космічний симулятор

Ігра Andromeda 5 - цікавий космічний симулятор, виконаний в стилістиці космічних рейнджерів. Звичайно на поточному рівні проекту далеко ще до рейнджерів, але цікаві аспекти онлайн ігри з часом зведуть цю грань до мінімуму. 

Уже після початку ігри намагається початися якась грандіозна сюжетна лінія, але на жаль це тільки на перший погляд. Вже дуже скоро ігра залишає нам і віддає на піклування одного НВЦ, який змусить нас виконувати десятки його доручень, нехай і не без нагороди. Правда і тут є свій підступ, адже основна маса завдань є звичними для ММО ігор - винищування мобів і збір необхідних випадаючих ресурсів. Єдиною розвагою на цій стадії ігри, в загальному як і далі, є заробіток з метою покупки нового корпусу корабля і поліпшення його. 

Так само ваш пілот набиратиме все нові і нові рівні, які дозволять йому покращувати п'ять гілок здібностей, кожна з яких володіє приблизно десятком унікальних умінь. У плані навичок до ігри немає абсолютно ніяких претензій,  вони так само додали й активні здібності, які по суті просто обов'язкові для онлайн ігор, що ж до http://ad.admitad.com/goto/961bdc15efd82cc6310f3bb9f9b25a/shuffle/18ff8c35cb/пасивних навичок, то тут присутні всі стандартні з рейнджерів і нові, які дадуть додаткові незвичайні можливості під час розвитку. 

Andromeda 5 скриншот

Так само спочатку ігри Andromeda5 online вам запропонують вибрати сторону, навіщо її вибирати і які наслідки само собою ніхто не пояснював, але залишається сподіватися, що це тимчасово. Так само весь основний сенс ігри Andromeda5 онлайн на поточний момент - це виконання завдань, знищення противників і звичайно ж покупка нового спорядження у вигляді моделі корабля, його комплектуючих і звичайно ж модулів, користь яких складно переоцінити. Якщо ви просто скучили за космічними рейнджерам, то дана ігра доставить вам тимчасове задоволення, але щось масштабне вона запропонувати зараз просто не в змозі. 

Плюси і мінуси A5 

+ Якісна русифікація 
+ Великий вибір навичок і варіантів розвитку 
+ Приємний музичний супровід 
+ Цікава система фарма 
- Ігровий процес поки що занадто одноманітний 

Andromeda5 видео обзор

Під час ігри проглядається більш ніж явну схожість зі своїм прабатьком і від цього починаєш чекати від ігри дійсно багато чого, як мінімум того, що ти вже бачив, не кажучи про захоплюючі інноваціях. У цьому плані у розробників буде дійсно величезна область для розвитку свого проекту, тому що їм є куди зараз прагнути, а як вони цим скористаються це вже інша розмова.

Офіційний сайт Andromeda5www.andromeda5.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar