Shards of War обзор ігри, відео, іграти онлайн, реєстрація

Shards of War обзор ігри, відео, іграти онлайн, реєстрація

Shards of War крутая моба ігра

Ігра Shards of War - MMORPG нового покоління від компанії Bigpoint з яскравою, що запам'ятовується графікою і нестандартним ігровим режимом. Масштабні ігрові битви розвернуться в далекому майбутньому між командами 5-ть на 5-ть. Безперервний 3D екшен , десяток нестандартних персонажів, їх прокачка - все це супроводжується серйозною графікою і якісним звуковим оформленням.

Сюжет ігри Шардс оф Вар

Дія ігри «Шардc оф Вар» відбувається в далекому майбутньому. Людство зробило величезний крок у бік технологічного розвитку. Були виявлені кілька паралельних Всесвітів, де також було розумне життя. Але от дістатися в інші світи виявилося не так-то просто. Необхідно було сверхновий винахід, що дозволяє відкривати міжгалактичні ворота.

Минуло ще чимало років, перш ніж кращі вчені нашої планети створили механізм, що відкриває двері в інші світи. Все йшло як по маслу в перший день випробування ніщо не віщувало біди. Але раптом, разом з доброзичливими і миролюбними мешканцями кількох паралельних Всесвітів з ворот стали вистрибувати злісні космічні монстри з тих темних місць, про існування яких вчені Землі навіть і не підозрювали! Почався справжній хаос! Закрити портал не вдається, єдина надія - великі стражі! Тільки їм під силу приборкати і зупинити вторгнення ворожої космічної сили.

Shards of War фото

Зараз у «Shards of War» представлено 10-ть персонажів вартових, проте розробники вже встигли запевнити геймерів, що на цьому вони не зупиняться і зовсім скоро лінійка персонажів повинна поповнитися ще декількома охоронцями.

Вулкан - напів-робот напів-людина, сильний в ближньому бою, трощить і ламає все на своєму шляху.

Ворхед - суворий мужик, якого покідало життя, і від цього він став дуже злим і дратівливим, що на руку нам; атакує із забійних стрецьких знарядь.

Страйкер - суміш снайпера і лазутчика-шпигуна; він неймовірно швидкий і спритний, також він вельми успішно роздає хедшоти своїм ворогам.

Райно - схожий на персонажа Нуб Сейбота з ігрового всесвіту «МК», але тільки зі зброєю в руках; сам собі на умі, дуже небезпечний і неврівноважений, готовий пожертвувати частиною свого здоров'я, щоб остаточно добити противника.

Бліц - один з небагатьох, хто здатний вижити навіть в самих жорстоких сутичках за рахунок своєї неймовірної швидкості і ще більш блискавичної атаки.

Джеміні - одна з 2-х дівчат у ігрі «Шардc оф Вар»; сама по собі вона, звичайно, кволенький боєць, але з 2-ма своїми вірними роботами-дронами, якими вона управляє, влаштує веселе життя кожному, хто встане на її шляху.

Кобра - якщо кому точно не варто переходити дорогу в ігрі, так це йому; цей воїн здатний по черзі висмикувати ворогів з поля бою і телепортувати їх на безпечну для себе відстань, після чого здійснювати над ними своє власне правосуддя.

Флетлайн - в боях бере участь рідко, лікує поранених, уповільнює швидкість ворогів і прискорює атаку своїх союзників; без цього персонажа на полі бою ніяк не обійтися.

Валькірія - сексапільна і беззахисна зовні, але сталева і холодна всередині, вона не дає спуску нікому, вражаючи ворогів з повітря на своєму вертольоті.

Булварк - робот, який безупинно, немов танк, пре вперед; повільний, але з хорошою бронею і прекрасними навичками ведення ближнього бою.

Shards of War скриншот

Бої в «Shards of War» розгортатимуться на місцевості, яка складається з 3-х коридорів. Переміщаючись по коридорах, геймери повинні знищити якомога більше ворожих бійців і розвалити їх головний штаб. Сам бій, в якому бере участь 2 команди по 5-ть гравців у кожній, триває 20 хвилин. Також кожній команді будуть дані в розпорядження роботи-дрони, яких завжди можна буде покликати на підмогу. Коридорами тиняються і нейтральні дрони. Хто першим їх виявить, той і стане їх власником.

Режими ігри Shards of War

«Своя ігра», одиночний і командний режим PvE і PvP - ось, що пропонують на сьогоднішній день розробники. PvP - стандартні бої між собою. У вашу команду потрапляють друзі, а команда суперників формується випадковим чином. PvE - битви з ботами. Непоганий режим для тренувань і поліпшення вже придбаних ігрових навичок. Бонуси, досвід і призові очки чекають гравця по завершенні сутички. «Своя ігра» - тут можна створити свою власну атмосферу і матч, в якому візьмуть участь запрошені вами геймери. У цьому режимі нагороди і бонуси відсутні. Також в Шардc оф Вар є щоденні завдання (наприклад, вбити 100 дронів або одержати 2 «ідеальні» перемоги в битвах), за виконання яких гравця чекає велика винагорода.

Shards of War видео обзор

Вердикт Ігрова графіка і опрацьовані персонажі - незаперечні переваги ігри Shards of War, деякий одноманітність бойових битв - крапля дьогтю в бочку меду. Ігра цікава, а от наскільки довго вона протягне, вирішувати тільки геймерам. Поки що ігра має непоганий рейтинг і позитивні відгуки з боку гравців і критиків.

Офіційний сайт Shards of War: http://ru.shardsofwar.com/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar