Dragona онлайн обзор- офіційний сайт, відео ігри, реєстрація

Dragona онлайн обзор- офіційний сайт, відео ігри, реєстрація

Dragona online безкоштовна онлайн ігра

Для фанатів PvP - Краща клієнтська онлайн гра в якій доведеться вести жорстокі бої зі злими монстрами на аренах. Ігра Dragona online.

Вибрати свій клас за кого ви будете вести бої вам не вдасться, так як він залежить від статі гравця. При цьому, для ведення далекого бою використовуються п'ять, а для ближнього три класи. Також, присутні гілки навичок і умінь персонажів.

Передбачені активні і пасивні скіли. У кожного є 20 рівнів розвитку. У грі немає необхідності в Гринда, а досвід заробляється в ході виконання різноманітних завдань. Квести гравець отримує автоматично, тому на розвиток персонажа витрачається менше часу.

У Dragona Online розроблена відмінна від інших клієнтських онлайн-ігор трансформаційна система. Ви одночасно зможете змінювати зовнішній вигляд і покращувати бойові здібності свого персонажа. Подібний підхід вже практикувався в таких іграх, як Сьомий Елемент, World of Dragons, а також схожі зміни були присутні в Кабан Онлайн. Але, тут все трохи перероблено і доповнено. Є два види трансформації гравців: часткова і повна. Докладніше ви дізнаєтеся прочитавши Dragona онлайн обзор до кінця.

Dragona онлайн скриншот

Щоб використовувати часткову трансформацію, Вам необхідно отримати вміння, виконуючи квести до двадцятого рівня. Скориставшись нею, Ви отримаєте можливість змінити певні частини тіла персонажа (голову, торс, руки і ступні). Наприклад, змінивши руки - можна збільшити силу атаки. І, природно, змінивши ноги - поліпшується швидкість. Від кожної частини тіла є певна зміна в характеристиках. У найважчих випадках можна вдатися і до повної трансформації. У кожного персонажа певний її вид, який при використанні додає нові скіли на панель умінь. Але така трансформація має тимчасове обмеження і витрачає CORE енергію. Зазвичай, повна трансформація триває всього кілька хвилин.

Ігрових речей, звичайно, не дуже багато, і їх нелегко підсилити. Можна добути камені, правда, це теж важко. До того ж, їх запросто можна програти в міні-грі подібні шахім. Тут дуже просто створювати речі, але от важко шукати для них інгредієнти. PvP в цій грі реалізований, як арени, війни гільдій і вільний ПК. Більшість битв відбуваються на аренах у великих містах. А через кожні дві години проходять командні бої.

Dragona online видео обзор

Безсумнівним плюсом гри, є красивий дизайн і яскрава анімація. Геймплей в більшій мірі схожий з подібними сучасними іграми, звичайно ж, є й багато новенького, а розробники постійно розвивають гру і додають багато цікавого.

Офіційний сайт Dragona online: http://dragona.gamexp.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar