Black Gold online обзор ігри, реєстрація, іграти

Black Gold online обзор ігри, реєстрація, іграти

Black Gold або чорне золото онлайн ігра

Ігра Black Gold online - крос жанровий mmorpg, що об'єднала в собі елементи фентезі та стімпанка. Ігра вийшла з надр студії Snail Games, відомої за такими проектами, як Легенди Кунг Фу і Дух Дракона, і оселилася на просторах СНГ завдяки зусиллям компанії Mental Games.


Світ ігри складається з двох величезних локацій: Ерландіра і Айзенхорста, розділених Громовим Хребтом, розміри якого настільки великі, що одна частина материка перебуває в постійній тіні. Обізнані в китайському світогляді відразу знайдуть аналогії з Інь і Янь, двома протилежностями, вічно перебувають в боротьбі і єдності.

Ерландір, цей дихаючий, живий світ, освітлений ласкавими променями Сонця, населений кошами і Брута, і багатий «чорного золота» - цінним матеріалом, наділеним особливими властивостями. Ця земля магії, просякнула буквально все - від коріння рослин до розлогих крон гігантських дерев.

Black Gold online скриншот

Айзенхорст - похмура територія, оповита смогом, якому не дають розсіятися вічно димлять труби. Ця частина світу повністю залежить від парових технологій і є прихистком Вампірів і дварфів. Пар тут немов кров - безперервно тече по нескінченних трубах кровоносної системи, що приводить в рух цей брутальний світ сажі, диму і машин. Об'єднують ці дві території Люди - єдина раса, що оселилася по обидві сторони Хребта.

Обидві фракції в Black Gold не проти пустити кров один одному, адже «Чорне золото» потрібно як магам, так і технократам: першим для посилення магії, другім - в якості палива. На перший погляд, протистояння двох груп мало чим відрізняється від фракційних воєн в інших іграх. У World of Warcraft Орда і Альянс теж багато чого не поділили і б'ють один одному морди досі.

Black Gold online фото

Відмінність у методах ведення боротьби. Якщо ви прийняли сторону технократів, то ваш герой легко може зібрати значну парову машину з гарматою, після чого відправитися топтати залізною п'ятою заливні луки цих проклятих веганів з Ерландіра. Якщо ж ви станете на бік магії, то у вашому розпорядженні з'являться спеціально навчені тварини, здатні розібрати на запчастини будь-яку машину.

По суті, техніка і тварини в Black Gold виступають своєрідним буфером, які захищають головного персонажа. При цьому в ігрі немає класів, спеціально заточених під знищення горгон, хоча їх кількість вже перевалило за десяток. Цікавий момент: деякі класи дозволяють повоювати з видом від першої особи, як в шутері.

Конфлікти за ресурси в Black Gold розгортаються на землі, на воді і в повітрі (у ігрі можна навіть створити щось на зразок вертольота), причому мова йде не тільки про міжфракційні битви. Окремі гільдії цілком можуть зчепитися за право контролю над джерелом «Чорного золота», навіть якщо вони належать до однієї фракції.

До речі, багато інстансів в ігрі також заточені під гільдії. Гордим одиначкам в Black Gold взагалі немає місця, але вступивши в колектив, будьте готові ділитися і брати активну участь у його житті. Хоча б допомагаючи підвищувати «рівень технологій», який дає гільдії істотні привілеї.

Black Gold видео обзор

З моменту релізу в Китаї ігра вже пережила два масштабних оновлення і готується до третього. У СНГ проект стартував прямо з другої версії і, якщо вірити локалізатору, буде відставати від «материнської» лінії максимум на місяць. Це означає, що новий контент в Black Gold буде з'являтися практично відразу після його виходу в Піднебесній. Враховуючи солідність і глибину проекту, така швидкість реакції не може не радувати.

Офіційний сайт Black Gold онлайн: http://enter.bg.gamexp.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar