ArcheAge обзор, скачати, реєстрація в ігрі, іграти онлайн

ArcheAge обзор, скачати, реєстрація в ігрі, іграти онлайн

ArcheAge онлайн ігра

ArcheAge online - клієнтська MMORPG, представлена студією XL Games дозволить Вам зануритися в дослідження надзвичайно живого і реалістичного світу.

Хоч даний проект і прийнято вважати рольовим, але ігровий процес, більшою мірою, нагадує «пісочницю» з величезною кількістю можливостей. Ваш герой зможе відправитися в небезпечну подорож по ігровому світу, в якому паралельно відшукати заняття до душі. Правда, щоб здолати шлях повністю доведеться пройти якусь перепону у вигляді води, яка омиває три наявні континенти. Але навіть в цьому випадку передбачена можливість відправитися в плавання.

Кожен користувач може спорудити власний корабель, оснастити його гарматами і спільно з товаришами почати борознити моря. Але варто пам'ятати і про небезпеку - водний простір наповнений піратами, якими керують все ті ж гравці. Зіткнувшись з недругами, Ви можете стати учасником серйозного бою з гарматної перестрілкою, а може бути навіть і з абордажем. Але все ж пірати не є найстрашнішою зустріччю на морі, а от зустріч флотів двох ворогуючих сторін здатна добре пополоскотати нерви. Десятки кораблів зійдуться у вкрай динамічних морських битвах, що може залишити свій слід в історії ігрового сервера.

ArcheAge скриншот

Баталії на водних просторах являють собою найважливіший елемент ігри ArcheAge онлайн. Однак будувати можна не тільки кораблі, але також будинки, вілли і величезні фазенди. Приємним занять виявиться вирощування рослин, овочів або ж реалізація декоративних внутрішніх робіт. Крім цього дозволяється перебудувати будинок в торгову крамницю і отримувати невеликий додатковий дохід.

ArcheAge фото

Для того, щоб почати іграти ArcheAge, Вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті ArcheAge (посилання на офф сайт вкінці цієї сторінки). Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно скачати клієнт ігри і встановити його на своєму комп'ютері.

Створивши акаунт, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російському сервері, а так же отримувати повідомлення поштою про ігрові нововведення, новини та іншу інформацію по ігрі.

ArcheAge видео обзор

Якщо у Вас виникнуть проблеми при створенні аккаунта, з запуском ігри або вже в процесі самої ігри, Ви можете звернутися в розділ «Підтримка» на офіційному сайті ArcheAge і скориставшись відповідною формою - отримати відповіді на всі поставлені Вами питання.

Офіційний сайт ArcheAge: https:www.archeages.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar