Ігра Super Battle Tactics на телефони та планшети для Андроїд

Ігра Super Battle Tactics на телефони та планшети для Андроїд

Додаток Super Battle Tactics створено в популярному сьогодні жанрі покрокових боїв. Тільки на цей раз на екранах ваших девайсів розгортатимуться масштабні битви, в яких беруть участь не люди, а потужні бойові машини. Всі танки можуть похвалитися відмінним озброєнням і готовністю приступити до повного знищення своїх ворогів.

На боці кожної з ворогуючих сторін - три танки, постарайтеся використовувати їх з максимальною ефективністю для того щоб отримати перемогу в цій непростій сутичці.

Розробляйте власну тактику ведення бою, адже саме від того наскільки вірно ви зробите наступний крок може залежати подальший результат битви.

У кращих традиціях жанру, після кожного раунду битви гравці зможуть покращувати свої бойові машини, роблячи їх ще більш непереможними і сильними. Створюйте власну колону з непереможних танків і повністю розгроміть ворога. У ігрі реалізовано два ігрових режими - в одиночному режимі ви будете боротися проти хитромудрого комп'ютерного бота, а в режимі мультиплеєра, проти вас виступлять інші реальні гравці.

Завантажити Super Battle Tactics для Android можна на нашому сайті.

Відео ігри Super Battle Tactics

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar