Taxi Money економічна онлайн ігра з виведенням коштів!

Taxi Money економічна онлайн ігра з виведенням коштів!

Заробіток на ігрі Таксі мані

Я деякий час спостерігав за проектом під назвою Taxi Money, після ознайомлення з численними позитивними відгуками про нього, я вирішив зробити висновок, що на ньому 100% є можливість заробити. А як саме це зробити, розглянемо трішки нижче. Почнемо ми, мабуть, з кількох переваг сайту, ну і природно, поясню їх суть.

Taxi Money - це інвестиційна ігра з виведенням коштів, в ігрі здійснюється купівля таксі, воно в свою чергу щодня приносити пасивний прибуток власнику, і звичайно ж у грошовому еквіваленті. Розмір доходу, який безпосередньо буде залежати від рівня вартості купляного таксі.

Плюси і переваги ігри Taxi Money:
1. Щодня можна отримати щедрий бонус розміром 1 - 5 рублів;
2. Часто проводяться грошові конкурси та акції;
3. Як не дивно адекватні і швидкі відповіді тех. допоміжного персоналу;
4. Миттєвий виведення і введення грошей.

 

Крім того не варто переживати про платоспроможності проекту, тому що він вже виплатив більше 20.270 млн. руб., а ігрові резерви складають понад 45.97 млн. руб. Більш детальну статистику можна подивитися на скріншоті нижче:

Ігра такси мани з заробітком, зможе стати для кожного зацікавленого користувача, абсолютно новим джерелом доходу. Для цього необхідно тільки обзавестися своїм автопарком.

 

Як заробити на Taxi Money?

Почати заробіток з таксі мані, може будь-яка людина, яка купить таксі всього за 49 руб. або придбає перший рівень за 149 руб Думаю, що така не значна сума знайдеться у кожного, перший рівень повернеться в повному обсязі через 3,5 місяці, після цього, буде йти чистий дохід.

Ось список, який показує доступні для покупок taxi:

Ви, звичайно, встигли помітити, що вартість таксі вище, тим більше він приносить прибутку. А так акцентуйте свою увагу на те, що від рівнів таксі також залежить його період окупності. Таким чином, чим більше рівень у вашого авто, тим швидше воно окупиться, а значить, буде приносити чистий заробіток.

Більше того, проект передбачає 25% бонусну надбавку за перше поповнення, його можна здійснити через найпопулярніші системи грошових платежів:

Це означає, що для покупки таксі "Жигулі" 1-го рівня, вартістю 149 руб., буде достатньо поповнити свій рахунок тільки на 120 рублів. Для інших таксі думаю, ви самі зможете підрахувати приблизну суму поповнення, враховуючи додаткові 25% бонусу.
 

Хотілося б ще раз нагадати про перевагу номер один, це приємний щоденний бонус, який отримують абсолютно всі користувачі Taxi-money. Розмір одержуваного бонус нараховується рандомно, в межах 1-5 руб.

Нижче розміщена картинка, там ви можете побачити, де і на що необхідно жати, для отримання цього бонусу:

Відразу ж після натискання кнопки "Отримати бонус", ця сума моментально надійде на "Баланс для покупок". Що робити далі ви знаєте, на ці гроші можна купити нові taxi.
Загалом, треба пробувати, щоб більше заробляти.

Для тих, хто сумнівається в заробітку на проекті, публікую свої особисті результати заробітку в Taxi-Money:

Як бачимо, я вклав для старту всього 5 000 рублів, і вже заробив більше 38 000 рублів. Так що мої вкладення вже окупилися дуже давно, тепер регулярно виводжу тільки прибуток, цього я бажаю і вам.
 

Так само можна додати, що боятися пасажирського рахунку не потрібно, його ввели в ігру, не для обману гравців, а для підтримки ігри на плаву. Ах так, поповнити власний пасажирський рахунок дуже просто за допомогою роботи в місті Taxi-Money.

Так що поповнюйте і ви свій рахунок, і розвивайтеся в своєму таксопарку. Адже від крутості ваших таксі, залежить те, скільки ви зможете заробляти.

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar