Taern Online обзор - онлайн ігра, іграти, офіційний сайт, реєстрація

Taern Online обзор - онлайн ігра, іграти, офіційний сайт, реєстрація

Таєр онлайн ігра

Tearn Online (Гордость Таэрна)- безкоштовна багатокористувацька браузерна онлайн ігра в кращих традиціях класичних RPG, таких як "Baldur's Gate" або "Icewind Dale". Іграшка являє собою гарну рольову ігру зі стильною изометрической 2D графікою. Володіє цікавим сюжетом, захопливими нелінійними квестами, інноваційною системою битв, а так же усіма атрибутами сучасної хорошою RPG.

Історія починається в прекрасній країні Таерон, де її мешканці багато років жили в мирі та злагоді кожен день наживаючи щастя для своїх сімей. Таерон - прекрасна, неймовірно красива країна щедро обдарована природою, з кристально чистими озерами, родючою землею, зеленими пагорбами і густими старовинними лісами. Ви хотіли б провести тут все своє життя, але доля розпорядилася інакше.

В світ несподівано приходить війна. Забажав світового панування імперія оголосила війну і негайно втрутилася у Таерон. Ворог немов чума поглинав місто за містом залишаючи після себе жахи війни поки не дійшов до столиці. Армія Таерона очолювана королем вступила у велику битву, але програла, король загинув у бою і країна охоплена смертельним вогнем. Майже всі близькі головного героя гинуть, а дивом виживші жителі шукають спосіб врятуватися. Велике лихо добралося до океану, де для багатьох, включаючи і вас, був єдиний шанс покинути країну. Герою разом з матір'ю і молодшим братом вдається дістатися до прибережного міста. Їм все ж вдається знайти тимчасовий притулок, але відпочинок не протривав довго ...

taern online скриншот игры

 

Широким конструктором зовнішності для персонажа ігра Tearn Online похвалитися не може - все досить стандартно і скромно, як у багатьох браузерних іграх. Вибираєте ім'я, чоловіка чи жінку, а так же обличчя головного героя, яке буде складатися з десятка різних видів очей, вух, зачісок, будови губ, носа і тому подібного. Раса для ігри всього одна - людина, але за те класів цілих сім: Варвар, Лицар, Монах, Лучник, Вогняний маг, Шаман Вуду і Друїд. Розглянемо їх детальніше:

Варвар - клас заснований на дикої фізичній силі. Варвари краще за всіх інших володіють дворучним знаряддям і чудові в ближньому бою. 

Плюси: сильні потужні атаки і хороша стійкість до одержуваних пошкоджень. 

Мінуси: немає жодних спеціальних навичок далекого бою. 

Найважливішим параметром є Сила.

Лицар - хоробрий, сильний і гордий воїн, який цінує честь і дотримується лицарського кодексу. У битві використовує щит і меч. Природжений командир і захисник. 

Плюси: потужна атака і хороший захист. 

Мінуси: відсутні навички далекого бою. 

Найважливішим параметром є: Сила і Спритність

Монах - доблесний воїн, майстер ближнього бою. Людина, яка довгі роки тренувала душу і тіло далеко від безлічі цікавих очей. Роки наполегливих тренувань перетворили монаха в ідеального бійця, використовує в бою кастет, рукавички і деякі заклинання. 

Плюси: дуже сильний в ближньому бою. 

Мінуси: слабкі ментальні атаки. 

Найважливішим параметром є: Сила і Спритність.

Лучник. Таерон славився не тільки прекрасною мальовничою землею, а й своїми лучниками, так як жителі просто обожнювали стріляти з лука практикуючись в диких лісах. 

Плюси: сильні дальні атаки. 

Мінуси: вразливий до ментальних атакам, а так же слабкий захист в ближньому бою. 

Найважливішим параметром є: Сила і Спритність.

Вогняний маг. Люди завжди тягнулися до вогню - він зачаровує і манить. Ті, хто підкорять один з першоелементів світобудови отримають величезну владу. Силою вогню міг обдарувати вулкан в землях Таерона і багато чарівників не змогли встояти такій спокусі. 

Плюси: потужні дальні атаки. 

Мінуси: слабкі ментальні атаки. 

Найважливішим параметром є: Міць.

Шаман Вуду. Прокляті чаклуни, яких здавна страшаться люди. Вони чудово знають всі слабкості і тонкощі людського тіла і не скромничають використовувати інших людей, як маріонеток. Легко можуть порушити психіку людини до невпізнанності. Адже вони знають ворога краще ніж той знає себе сам. 

Плюси: потужні ментальні атаки. 

Мінуси: слабкий в ближньому бою. 

Найважливішим параметром є: Знання та Міць.

Друїди. В світі говорять, що Друїди - діти самої Природи. Вони вважають древні дуби Таерона своїми братами. Безстрашні захисники всього живого, які в гніві неймовірно страшні й небезпечні. У них цікава і древня історія. Головна їхня мрія - повернутися в рідні північні ліси. Крім магічних заклинань, можуть закликати на допомогу тварин, а так само виліковувати рани. 

Плюси: сила зцілення і потужні ментальні атаки. 

Мінуси: дуже вразливий. 

Найважливішим параметром є: Знання та Міць.

Ігра починається з місця, де закінчується описаний вище сюжет. У тимчасове житло, де сховалися члени вашої родини вривається невідомий чоловік зі зброєю. Ви разом з вашим героєм вступаєте в свій перший і він же освітній поєдинок, який навчить механіці бою. Далі - що робити і як проходити ми розповідати не станемо. Пов'язано це навіть не з тим, що у нас обзор, а не проходження, а з тим, що ігра не лінійна і всі ваші рішення і вчинки в ній ведуть по різних сюжетним доріжках.

Taern онлайн володіє цікавим сюжетом, захопливими місіями і завданнями, а так же усіма атрибутами, які просто зобов'язані бути в хорошій RPG. У ігру "Tearn Online" можна піти c головою не на одну годину - докладно вивчаючи всіх персонажів, їхні проблеми та історії. Ви будете вибудовувати героя, виконуючи завдання і попутно приймаючи важливі доленосні рішення, які будуть міняти його майбутнє і ставлення суспільства до нього. Оскільки ігра "Tearn Online" на багато користувачів, то на вуличках міст завжди будуть поспішати у своїх справах різні гравці, які зможуть допомогти вам пройти завдання, взяти участь в дуелі або допомогти порадою.

Tearn Online видео обзор

 

Єдиний помітним мінусом ігри може стати її стилізація під старі класичні RPG. Це може не сподобатися багатьом розбещеним сучасної графікою гравцям, але у бувалих геймерів іграшка зможе викликати ностальгію, яка тільки додасть певного шарму в хорошу ігру. На рахунок доната написати нічого - ігровий магазин є, але за десятки годин, проведених у ігрі, не з'являлося не найменшого бажання звернутися до його допомоги.

Офіційний сайт Tearn Online: www.taern.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar