Shini Game обзор онлайн ігри, іграти

Shini Game обзор онлайн ігри, іграти

Shini Game браузерна аниме ігра

Всім шанувальникам аніме доведеться за смаком ігра Shini Game. Її сюжет захопить відразу, адже Ви - шинигами. Герой, який прокидається після тисячолітнього сну, і відчайдушно вступає в запеклу боротьбу. Виявляється, він - шинигами, і щоб звільнитися треба подолати безліч перешкод. Ігра розгортається на арені, де, перемігши супротивника, герой отримує винагороду і очка. Чим більше зароблено очок – тим вище рівень, відповідно швидше відкриється можливість отримання навичок.

Вступаючи в боротьбу з кровожерними монстрами, користувач заробляє грошові призи, та поетапно покращує екіпіровку. Саме це дасть захист від супротивників. Поринувши у світ ігри, Вам належить вибір - іграти сюжетну лінію мультфільму, або перевірити себе, борючись з реальним противником. Ігра динамічна, повністю складається з схваток і онлайн спілкування, що неодмінно захопить любителів світу ніндзя.

Shini Game скриншот

Якісна двомірна графіка, тематичний звукове оформлення дають хороший результат - приголомшлива уява боротьби світів стане віддушиною розрядкою для кожного шанувальника боїв. Безліч цікавих локацій дозволить відчути себе стійким бійцем, капітаном зібраної команди. Хочете почати? Тоді необхідна швидка реєстрація, що складається з трьох етапів.

Для того, щоб почати іграти Shini Game, Вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті ігри Shini Game (посилання на офф сайт вкінці сторінки). Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно завантажити клієнт ігри і проінсталювати його на своєму комп'ютері. Зареєструвати ігровий аккаунт Ви зможете натиснувши на наступну картинку. Вона перенаправить вас на форму реєстрації у ігрі Shini Game.

Shini Game фото

Створивши акаунт, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російському сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрові нововведення, новини та іншу інформацію по ігрі.

Shini Game видео обзор

Якщо у Вас виникнуть проблеми при створенні облікового запису, з запуском онлайн ігри або вже в процесі самої ігри, Ви можете звернутися в розділ «Підтримка» офіційного сайту «Shini Game» і скориставшись відповідною формою - отримати відповіді на всі поставлені Вами питання.

Офіційний сайт Shini Game: http://sngame.su/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar